Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik gyakran csaljak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyakran csaljak meg a parjukat, nem felnek a? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Attol mondjuk, hogy elkapnak valami nemi betegseget ( ok, hogy ertem van gumi, de azon is rajta van, hogy nem nyujt 100% vedelmet) amit aztan be kell vallani otthon. Nok eseteben meg ha a gyerek nem a ferjetol van, de bevallani nem meri, mert az apa esetleg nem megbizhato, vagy hazas o is... El tudjatok egy eleten keresztul ezt titkolni?

2015. okt. 16. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A párok kétharmadában van legalább egy fél amelyik csalja a másikat. Az a jó ahol mindketten, mert az egy dinamikus, egyenlő feltételken működő modell. Ahol bevallják az is jó, mert nem hazugok legalább. Ennek ellenére nem szokták beismerni... De attól még ez van.
2015. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem! Nem tudom hány éves vagy, de ez mindegy is. Amiket kérdezel és közölsz még olvasni is sok, nemhogy átélni. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem bírnék hazugságban, sumákolásban már élni. Nem vagyok álszent, hisz én is tettem dolgokat, de legalább rájöttem, hogy nagyon fontos az őszinteség, mert a sok hazugság felőrli az embert.
2015. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nem érzik azt, hogy a másikban mekkora törést tudnak okozni. Személy szerint undorítónak találom, ha valaki kettős életet él. Biztosan azért, mert én voltam már a hűséges megcsalt oldalon is, de éppen ezért én sosem tudnám megcsalni a párom. Tisztességtelen. Másrészt szeretek a tükörbe nézni, annélkül hogy arcon akarnám köpni magam. De mindenkinek önmagával kell szembe nézni.
2015. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!