Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy tökéletes házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes házasságban miért csalta meg /velem/ a férj a feleségét?

Figyelt kérdés
Szingli nőként kapcsolatba kerültem egy férfival, bár tudtam, hogy nem független, azt hittem rossz a házassága.... A véletlen hozta.(egyébként nagyon tudtam volna szeretni de vállalható kapcsolatot kerestem.)Ő elmondta, hogy tökéletes a házassága, 15 éve vannak együtt,sosem csalta meg. Egyszer hallottam telefonálni: Nagyon szeretetteljes volt a hangnem. Amin mosolyognom kellett Apának és Anyának nevezték egymást (van egy lányuk).Azért sikerült belegabalyodnom fél évig voltunk együtt. Ami érdekelne: ennyire képmutatóak a férfiak? Mi vitte rá ezt a férfit, hogy félrelépjen?
2015. júl. 24. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem "tökéletes"! Amúgy nem minden férfi ilyen...
2015. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Csernus doki leírta, hogy ahol apának anyának nevezik egymást a férj-feleség, ott már nincs meg a szexuális vonzódás. Valószínűleg nem volt tökéletes a házasság 10 év után nem csoda, ha megbotlik az ember fia. Egyébként szerintem sem tökéletes kapcsolat, sem tökéletes házasság nem létezik, ahogy tökéletes élet és boldogság sem.
2015. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veteran1978 ***** válasza:
100%
Ha tökéletes lett volna,akkor meg sem fordult volna a fejében a megcsalás gondolata!Csak a külvilág felé volt tökéletes az a kapcsolat!
2015. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is valami hiányzott neki szexuális téren. A szükség nagy úr, te pedig kapóra jöttél. Őt szereti, ő a feleség, a gyermeke anyja, (ha van gyerek), a NŐ, az etalon nő, de ha tele a zacsi, akkor tele a zacsi. Űrit és éli tovább az életét. Ilyen egyszerű.


Másképpen: Vannak nők, aki feleségnek, anyának valók, akit szeret, mindent megad neki, megbecsüli minden téren.


Vannak nők, akik meg csak dugni valók. Lyuk.


Rájöttél, hogy te melyik vagy?


A férfiak nem érzelmes típusok. (a javuk, egyébként sem vagyunk monogámok) Azt hiszi jár neki a jó férj, jó apaságért egy kis kufirc.


Nem te voltál az első, nem te leszel az utolsó se. Ne légy naiv. Használt, használtátok egymást. Ennyi.! 31F

2015. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó leirta a frankót. Egyébként meg büszke lehetsz magadra, hogy egy nős emberrel kezdtél. A sors úgyis vissza adja neked.
2015. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Biztos,hogy nem volt tökéletes ha melletted kötött ki, ráadásul fél évig!

Magam is voltam hasonló helyzetben csak hosszabb ideig mint Te. Ha gondolod írj privátot és beszélhetünk.

2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

ma 15:42

Korrekt írás. Nagyon igaz. Le a kalappal, hogy ezt így valaki összefoglalta.

2015. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

15:42

Mennyire igaz!!!

Ha tudod hogy van valakije akkor miért gondolod hogy elhagyja...

Már rég elkelett volna ha annyira rossz!!!

Amugy meg a szerető az szerető!!! Semmi több!! Nem lesz belőle házasság

2015. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Aki szerető vegye tudomásul az a szexre kell... Ugyan mire másra??? Gyereknevelésre?? Főzésre?? Társaságra??
2015. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért én azt cáfolnám, hogy abban a házasságban ahol anyának és apának hívják egymást ott már nem működik a szex. Nálunk ez nem így van. Mi is apa anya vagyunk egymásnak és igen csak működik még a perverz szex is. Egyébként az helyzet függő, hogy ki miért csalja meg a párját. Pl: az én öcsémnek is van szex partnere már egy éve a felesége mellett és azt mondja, hogy azért mert a feleségéből hiányzik az ami a szeretőjébe megvan és hogy mindig is olyan nőt akart volna magának mint a szeretője csak későn találta meg. Így elvannak. Az asszony neveli otthon a gyereket és háztartást vezet, szexelnek havi egyszer, viszont a szeretőjéhez rendszeresen eljár szexelni.
2015. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!