Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2éves kapcsolat, vagy szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éves kapcsolat, vagy szerető? BONYORULT! Többi lent

Figyelt kérdés

van egy 2éves kapcsolatom, de most ugynéz ki, hogy semmis a helyzet.. se veled, se nélküled dolog.

összevesztünk a barátnőmmel, nemtudjuk hogyan tovább, és mostanában mindig egyre többször és minél kisebb dolgokon... szeretem őt de nemtudom mit csináljak.

közrejátszik azis, hogy 7éve ismerek egy csajszit aki megőrül értem, és ugymond énis. mindig beszélgettünk (titokban) ugy ha az eggyikünknek volt barátja/barátnője megne tudja) fogalmam sincs mit csináljak mert mindig akkor akarunk összejönni mikor a másiknak van valakije (amugy 7éve jártunk 1 hónapot, tudom nemsok, de az egész elétem legboldogabb 1 hónapja volt és elmondaása szerint neki is) és most nemtudom mi legyen és ősem. mind2en kétségbevagyunk esve, én nemtudom mitévő legyek a kapcsolatom iránt, elég rossz hogy szeretem a mostani barátnőm de olynaokat csinál, hogy nemtudom épp ésszel felfogni, sosincs igazam, sose enged, önfejű.. persze nekem is van egy csomó hibám de utálok veszekedni és sose szoktam. és akit 7éve ismerek.. sose veszekedtem vele úgy váltunk el mintha még mais járnánk, nem haraggal, imádjuk egymást, d enemtudunk egymás nélkül élni, de neki most van egy 5hónapos párkapcsolata, és nemtudja hogy el e hagyja értem.. mert 7év sok idő mindig azon voltunk hogy eggyütt tudjunk lenni d emindig volt valamelyikünknek valakije aki jól átcseszte... és mindent megbeszéltünk szaftos témáktól a lábújj hegyéig. volt már valaki ilyen helyzetben? most nemtudom mit csináljak és őse.

érdemes megmenteni egy olyan párkapcsolatot amiben csak "szakaszosan" vagyok boldog és van hogy "anyós" is idegel.

ha elmesélnék mindent, akár könyvben is kiadhatnám.

b.o.c.s.á.n.a.t (nem engedi kiirni) de olyan idegi áállapotban vagyok hogy nemtudok megfelelően magyarázni aki kitudja bogozni kérem segitsen



2013. dec. 5. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
BONYORULT??? inkább el sem olvasom!
2013. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Barátnővel szakit, ezzel a lánnyal összejön.

A többi nem számit! Elég egyértelmű

2013. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elfelejtettem kiirni 25/F a csajok akivel most vagyok 22 a "szerető" 23
2013. dec. 5. 13:35
 4/15 Költőnő? ***** válasza:

hát ez nem vmi korrekt a párjaitokkal szemben.

ennyire jó lenne együtt?

ennyire sz@rok a mostaniak?

mire vártok?

jobb boldogtalanul, hazudozva élni?

2013. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha tudnám ezeket és az élet egyszerűbb lenne nem kérnék segitséget, de msostanába smemise jön össze... és sajnos családtagjaim i smeghaltak, csoda hogy még épp ésszel tudok élni, nemhittem hogy egy embernek ennyi gondja lehet ( milió dolog van amit nemszivesen mondanék el)
2013. dec. 5. 13:44
 6/15 anonim ***** válasza:
hagyd mindkét nőt
2013. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
akkor ne keserítsd tovább ilyen "felesleges" bonyadalmakkal
2013. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
*bonyodalmakkal
2013. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szerintem tönkremennék ha mind2jüket elveszteném hirtelen
2013. dec. 5. 14:06
 10/15 Költőnő? ***** válasza:

akkor most tőlünk mit vársz?

Dönteni nem tudsz, véget vetni nem akarsz.

Akkor mit szeretnél?

2013. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!