Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Külön buli. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön buli. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátnömmel megbeszéltük, hogy nem lesz külön bulizás, mert elégé fèktelenül szokott bulizni, ismerem....ö javasolta amugy hogy soha nem akar nélkülem bulizni többet....

Most mégis úgy van, hogy bulizik, én pedig nem tudok velemenni....

Most ha elengedem, nemszivesen teszem nagyon nem....sokat iszik általába, és szeret kacérkodni is...félek hogy elcsattan egy csók valakivel, vagymégrosszabb...

Ha meg nem engedem el, vagy emegy suttyomba, vagy én leszek a kicsinyes és féltékeny pasija....

Nagyon szeretem, 7 hónapja együtt vagyunk, nem akarom elveszîteni....



2012. febr. 28. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest, en nem megyek sehogysem bulizni, itthon kell lennem
2012. febr. 28. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát figyelj!

Ha otthon kell lenned de a nőd kitalálta, hogy nélküled sehova, akkor ne menjen SEHOVA.

Meg mi az, hogy suttyomban elmegy? Akkor bizony nélküled akar bulizni.. Alkohol nélkül is jól érezheti magát az ember.

Halkan megjegyzem ha meg akar csalni, megcsal. Az is lehet, hogy már túl is van pár afféron.

2012. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nem igazán bízol meg a barátnődben. Van rá okod? Az oké, hogy féktelenül bulizik, de csalt már meg, vagy történt valami? Emberek vagyunk, kell, hogy mindenkiben legyen önkontroll. Ha a barátnőd ennyire nem tudja kontrollálni magát, akkor nem is akarja. Aki tudja, hogy flörtölget alkohol hatása alatt az minek iszik a párja nélkül olyan sokat?

Bár én azért alkohol hatása alatt is tudom, hogy hol a határ, tehát még akkor is működik elég jól az önkontroll. Ezt nem csak arra értem, hogy nem flörtölök másokkal, hanem hogy semmi nagyobb hülyeséget nem csináltam még.

Figyelj, ha a barátnőd egy bulin képes lenne megcsalni, akkor meg is fog előbb-utóbb. Sok ilyen helyzet fog még adódni... Szerintem el kellene beszélgetned vele. Ne tiltsd meg neki a bulizást, csak mondd meg neki, hogy azért ne lépje át a határt. Ha mégis megteszi, legalább most teszi meg és nem 10 év múlva.

Akit lehet vinni, azt viszik is, akit nem az marad melletted!

2012. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve minek jössz össze egy olyannal lánnyal, aki "féktelenül szokott bulizni"? Gondolom ez annyit tesz virágnyelven, hogy egy kis vodka-martini, és már szopik is mint az újszülött.
2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

84 es

Koszi es igazad van.....:)

Utso:

Csak szeret flortolni, aztmondta meg sose vopt egyejszakas kalandja, es nem is akar sosem....

2012. febr. 28. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit mond,azt nem kell mindig elhinni.Nem szerethet igazán,mert akkor nem vágyna kulon bulizásra.Vagy csak egy kis szabadságra vágyik?De akkor is oda lyukadok ki,h. a szerelmes csak a párjával akar lenni.Nem nőt fel még egy komoly kapcsolathoz.
2012. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!