Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt egy szeretőm sok évig....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy szeretőm sok évig. Több volt szexnél de úgy döntöttünk szakitunk mert a távolság felőrölte a kapcsolatot . Szépen váltunk el. De vége . Ilyenkor most születésnapon köszöntsem vagy sem?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Világos, hogy ne!
tegnapelőtt 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ne.

Ne legyél szemét, hogy felkavarod a vizet a semmiért.

tegnapelőtt 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jobb ha az embernek helyben van szeretője, nem másik városban, nekünk sokszor így is nehéz találkozni, de ez van.

Szerintem engedd el, ha egy kapcsolat véget ér már fölösleges tovább bolygatni.

tegnap 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ezt te érzed. Én van akivel baráti kapcsolatban maradtam és fel szoktam köszönteni. Neki is van más, nekem is. De ettől még szóba lehet állni a másikkal ha úgy van.
tegnap 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!