Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi egy szerető dolga?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy szerető dolga?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben akinek van felesége. Nem tudtam pár hónap után be vallotta hogy nős. Nem szeretném el veszíteni.

ma 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha van benned emberség, akkor most erőt veszel magadon és abbahagyod ezt.
ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Hogy csendben legyen, és tűrjön.

Én már csak azert is kivágnám, mert ezzel a nagyon is fontos információval megvárta amég beleszeretsz, utána mondta csak el.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen hazug mellett én nem maradnék:(
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És téged az egy picit sem zavar, hogy hazudott egy ilyen lényeges dologban? Nincs elég szingli pasi a világon? :)
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Írd meg a feleségének.Irom ezt feleségként ,én akarnám tudni.Aztan dobnam oda ,hogy vidd a francba.De általánosan az a helyzet,hogy te maradnal alul,és konyorogne az asszonynak ,hogy te semmit nem jelentettel.Probald ki,lássuk kellesze ha fel kell vállalnia.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Annyi a dolga, hogy széttegye a lábát, lesz...ja amikor a partnerének ehhez van kedve, egyébként pedig hallgasson bujkáljon a család és a barátok az ő létezéséről tudomást ne szerezzen. A legszánalmasabb szerep amit egy felnőtt ember az életében vállalhat magának.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Odatartja a nemiszervét, szopik, tűr, kussol nem kér, nem vár el semmit, nem borít, csinálja azt, amit az erkölcstelen kanja parancsol.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Csináld ugyanazt, mint eddig csináltál, hisz eddig is szerető voltál (csak nem tudtál róla) és eddig is megfelelt az amint csináltál mind neked, mind a pasinak.

Többet viszont ne remélj a kapcsolattól, mint amit eddig kaptál.

A helyedben elgondolkodnék bizonyos dolgokon. Miért nem szólt előre, hogy nős? Ha szar a házassága, miért nem vált már el? Ha a felesége mellet felszedett engem, mellettem is felszedne mást? Lehet nem is második (feleség+én), hanem harmadik (feleség+másik szerető+én) vagyok neki? Ha nem válik, nem vállal fel nyilvánosan az jó nekem?

Gondold át, hogy miket szerettél volna a kapcsolattól amíg a barátnőjeként gondolhattál magadra, és ezek közül mikről kell lemondanod szeretőként.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kielégíteni, ugrani ha csettint.

Otthon sírni, amíg ő a feleségével karácsonyozik, nyaral stb.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!