Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiakhoz szól elsősorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól elsősorban a kérdés. Ha megcsalnátok a feleségeteket/párotokat, aki miután megtudná, nem kidobna, hanem visszaadná nektek a megcsalást, hogy viselnétek? Egálnak tekintenétek vagy lelépnétek?

Figyelt kérdés

tegnap 00:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak idő kérdése és úgyis ott hagyja a nőt, ha már ennyire tiszteli.
tegnap 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Én maradnék a kapcsolatban. Idővel kiderül mennyire bolygatta ez meg az alapjait, de hosszútávon még az is lehet, hogy pozitív hatással lesz. Ha nem adsz időt, nem tudod meg. De nyilván ha sokáig marad a rossz szájíz, neheztelés, akkor nem érdemes maradni.
tegnap 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem értettem ezt a visszacsalást. Hagyd ott azt ennyi...

Szerinted érdekli, ha megcsalod? Már rég nem érdekled, máskülönben nem csalt volna meg. Csak púp vagytok egymás hátán...

tegnap 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme a kapcsolatnak, ha nem tud megbocsátani és te sem oldottad meg a problémát, ami miatt megcsaltad.
tegnap 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
És ezek után te még le tudsz vele feküdni? 🤢
tegnap 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Még a 20as éveim elején volt egy kapcsolatom, ahol pont ez történt, megcsalt, bosszúból visszaadtam neki. Azt már nem bírta az egója, dühöngött, hisztizett. Aztán inkább szakítottam vele. De ez inkább ilyen gyerekes dolog volt, az exférjemmel elváltunk a megcsalás után, nem volt ilyen visszacsalósdi játék.
tegnap 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szórakoztam így az ex férjemmel.Értelmetlen.Ha a farkát máshová dugta, akkor maradjon abba a lyukba.Én tovább léptem, mert képtelen voltam hozzá érni más nő lyuka után.
tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem a három évtized a visszatartó erő hanem a megszokás kényelme meg a mocskos anyagiak.

Valószínűleg kevés férfi tűrné el a nyílt visszacsalást. Ők is titokban tették, úgy igazságos ha te sem teszel róla említést :)

tegnap 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18# as A megszokás igaz. Az anyagiak az esetünkben nem, mert az én házamban élünk,(a nagyimtól örököltem)és jól fizető munkám van. Viszont sajnos még annak ellenére is szeretem, hogy összetörte az életünket.

Tényleg olyan férfiak őszinte válaszára vagyok kíváncsi, akik átélték ezt.

Ugye az se mindegy, hogy egy múltbéli esemény a megcsalas, vagy látod, hogy éppen sminkel a feleséged, mert randira megy.

A kérdés elméleti, nem tervezek ilyesmit, de érdekel a férfiak látásmódja, érzelmei.

Köszönöm a kúlturált válaszokat.

tegnap 09:53
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak? Ez érzelmi bántalmazás oda-vissza.

Ha meg van beszélve, hogy mindenki azzal fekszik le, akivel akar, az más, akkor az egy nyitott kapcsolat. De gondolom ez esetben nem erről van szó.

tegnap 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!