Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legbelül haragszol a párodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legbelül haragszol a párodra amiért dobnod kellett miatta a szeretődet?

Figyelt kérdés
Nem is futó kalandra gondolok itt hanem több éves viszonyról

tegnapelőtt 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem választottad akkor a szeretődet?
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy miatta? Legfeljebb érte. Milyen hülye kérdés.
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan szitu is amikor vki azért haragszik a párjára mert bőven jobb az ágyban mint a szeretője, és elveszi a megcsalás "ízét".
tegnapelőtt 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem csak olyan szitum volt eddig hogy a parom azt várta el tolem hogy több éves, esetekben évtizedes barátságokat szakítsak meg, es olyanokkal akik nem egyszer kihúztak már bajokból is vagy lelkitársak, csak mert ellenkező nemű a másik.


A barátaimmal megbeszéltem hogy most ilyen hülye beteggel járok, nézzék már el nekem, es addig nem is háborgattak.

Szakítás után meg ott folytattuk, ahol abbahagytuk.


Ha nekik van szüksége arra hogy háttérbe vonuljak én teszem, ha nekem van erre szükségem pedig ők. Aztán mindig minden a régi újra.(ez nemtől fuggetlen mondjuk.)

Ők valóban igazi barátok.


Akikkel meg kapcsolatom van es a barátom, azok meg jonnek mennek esetekben megcsalnak, hol ezzel járok hol azzal. Nem valódi barátok soha.

tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk van 1 jo viszonyod ahol feltöltődsz es a szex is jó, és lebukás vagy gyanu vagy barmi egyéb okbol megkell szakítsad vele a kapcsolatot a párod miatt. Nem haragaszotok ra belül h miattad xy nal nemtudok talalkozni nem tudunk beszélni stb, nem tudtok szexelni pedig úgy kivánod stb
tegnapelőtt 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez ugy kezdodik hogy eleve a patod miatt ki sr alakulhatott volna ez. Mert ha a parodba tettél volna ennyi energiát es feltöltöd akkor vele is feltöltődésed van es a szex is jó. Mert nyilván mikor elvetted ez volt vele is.

Csak te tonkretetted ezt benne elhasználtad, aztán még keresel is mást.


Egy nő olyan mint a virág. Hanyagolod elpusztul.

Hanyagold a masikat..kivancsi vagyok akkor belole mi lesz..

tegnapelőtt 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy miatta? Inkább azért hagyd ott, mert ő a fontosabb, ha meg nem, akkor tehetsz neki egy szívességet! :D
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Persze, okold ezert is a parodat! 😃

Ram nyugodtan haragudhatnal, mert ugy vagnalak ki, mint 🐱-at 💩ni! 🙂

tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve miatta jottel vele ossze is. Nem?

Ha bármit is mások miatt cselekszel, akkor ne másokkn verd le.

tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ugye ez a kérdés csak vicc akart lenni? :)
tegnapelőtt 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!