Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg a pincérnők, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pincérnők, és a szakácsnők a legvalószínűbb, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés
Főleg a pincérnők, nagyon ribisek szoktak lenni. Természetesen van kivétel, de legtöbb esetben rossz vélemenéyem van erről a 2 melóról, ha nő végzi... mások véleménye is érdekel. Köszi.

aug. 29. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Még ekkora baromságot. Hogy születnek ezek a kérdések?
aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért egy orvosnőről pl. nekem nehezebb elhinnem, hogy megcsalós típus. Vagy rendőr nőről. Ez csak egy kérdés, ha nem tetszik nem kell olvasni.
aug. 29. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pincér és a pultos .
aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakácsot nem hiszem, mivel akárhol ebédeltem/vacsoráztam stb. sosem tudtam ki készítette 😅


De igazából itt a munka típusa határozza meg. Minél több emberrel találkozik valaki, annál nagyobb rá az esély. A másik pedig az, hogy mennyire "hivatalos" a munkahely. Például egy kormányablakos is sok emberrel találkozik (és lehet olyan aki mondjuk tesz egy apró bókot, odacsúsztatja a számát, vagy elkéri stb..) viszont egy pultos/pincérnő általában szórakozni vágyó, nem egyszer alkoholt fogyasztó férfiakkal találkozik, akik lazulnak éppen.

aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csapattársam doki, mesélt ezt-azt. a volt csajom meg rendőr, már azóta leszerelt. kollégával bűnbe hajlottak, így szakítottam vele. nem releváns, hogy kinek mi a foglalkozása. ha olyan, akkor megcsal.
aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vendéglátós csak akkor ha kocsma jellegű a hely. Ha nem akkor Mr.és Mrs. együtt járnak. Szakács ki sem látszik a munkából. Az irodában ill. portán dolgozó hölgyek a megcsalósak szerintem. De az ápolónőket sem kell félteni pl. éjszakai műszakban.
aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mindenki megcsal, ha a telefont buzerálod ahelyett, hogy vele foglalkoznál.
szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!