Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyám miért nem tesz semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám miért nem tesz semmit ha tudja, hogy apámnak viszonya van?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy apámnak viszonya van, elmondtam anyámnak, de ő már tudott róla és arra kért hogy ne mondjam el senkinek és hallgassak, ne hozzam fel többet.

Ráadásul a lány sokkal fiatalabb , tiszta gáz az egész.


jún. 12. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom anyád egy átlag feleség, aki örül, hogy valaki elviseli, eltartja. A pénz nagy úr.
jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Pénz beszél, kutya ugat.
jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nincs anyagi gondja, részben önálló keresete van. Sajnos más van a háttérben de azt nem írhatom le mert olyan téma.
jún. 12. 08:14
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
#3 Ezek szerintem tudod az okát. Akkor minek a kérdés?
jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szerintem az is megoldható lenne, a kérdés az hogy én mit tehetnék hogy ez megoldódjon...
jún. 12. 08:17
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez nem a te problémád, ha probléma egyáltalán.
jún. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen probléma, méghozzá nagy. nekem és anyámnak is, tudom.
jún. 12. 08:33
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Ne törődj a sok hímsoviniszta apád gondolkodású emberrel. Az okot meg ki írhatod, mert anonim oldal. Nem hiszem hogy a probléma jellegéből bárki is ráismer édesanyádra. Ergo ezzel nem hozod kellemetlen helyzetbe. De ameddig ködösítesz ne várj értelmes választ, mert az egyszerű ember csak általánosítani fog. De nem kell túlvariálni. Már nem tud szexuálisan teljesíteni, vagy is a szexre már képtelen édesanyád. Sajnos ez nem egyedi eset. Normál esetben, ezt megbeszélik a párok. S normál esetben ha a férfi túl kanos, ezt ki is használja, és nincs szükség megcsalásra. Legalább te tiszteld édesanyád, és ne menj szembe a kérésével. Tudom nehéz, de legalább előtted ne törjön meg a tisztelet irányába. Ellenben apáddal szemben legyél passzív, fapofa, nem ellenséges, csak a l.sz.rom mit mondasz. De ezt is csak akkor ha nem vagy az ő pénzére szorulva!
jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem írhatom le mert anyum is megütheti a bokáját miatta.
jún. 12. 08:48
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori egyre érdekesebb. Így viszont nem lehet érdemleges választ adni.
jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!