Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hany olyan kapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany olyan kapcsolatról, hazassagról tudtok ahol megcsalas van?

Figyelt kérdés

.... Es persze beleszolni nem mertek. A masik felnek elmondani amit tudtok.

Hany ferj es apukaról tudtok ami felremegy otthon meg jópofizik meg Facere pakoljak ki a "CSaladot"?!?


jún. 7. 10:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nekem gondolkozas nelkul 3 ilyen jut az eszembe de ha nagyon agyalnek rajta lehet beugrana még pár....
jún. 7. 10:32
 2/15 Laylah ***** válasza:
Egyről, de szerintem azok tudják is egymásról, hogy mindkettő csal XD
jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van egy pár. Na és? Nem az én dolgom. Ők tudják mit csinálnak, hogy élnek.
jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem azt kerdeztem hogy ki dolga?

Hanem mennyi ikyenrőp tudtok. Olvasd ujra.

jún. 7. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké, elolvastam. De ennek a kérdésnek mi értelme van, ha úgy sem foglalkoztat? :D
jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Én jelenleg 2 házastárs szeretője is vagyok, szóval kettőről egész biztosan tudok.
jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb....24 ilyenről tudok a faluban. Ebből nagyon sok, kb 12-14 olyan, ahol a nő engedi a férjének, a maradék meg olyan, akik oda vissza csalják egymást.

De rengeteg van olyan is, ahol a nő csalja a férfit, amúgy ebből sokkal több van itt a faluban.

Legutóbb az derült ki, ami nagy "port" kavart, hogy kiderült egy házaspárról, hogy a 16 éves gyerek nem is az apától van, itt 3 gyerek van, és a nő akart egyet a szererőtöl is, és titokban tartották, de végül kiderült, most megy a pletyka, hogy a másik két gyerek vajon az apától van, vagy kitől.

Illetve olyan is van, akinek 4 gyereke van, 4 különböző férfitől, de az anya nem tudja, hogy ki melyik férfitől van.

És itt magyarokról beszélünk.

Aztán vannak a mélyebb rétegek, gondolok itt a kisebbségre....na ott aztán....azt se tudják kb, hogy ki az anya. 😂

jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó jót nevettem. :D

De csak a vegen.

Az eleje nem olyan vicces.

Es miert hagyjak a nők ezt? MArmint hogy irtad hogy sok nő rahagyja a ferjukre a dolgot.

jún. 7. 12:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az egyik nő azt mondta, hogy ő ezt megengedi a férjének és senkinek semmi köze hozzá, és mindneki álljon le a pletykával, és majd akkor pletykáljanak róla, ha azt mondja a férjének, hogy ennyi, innentől nem találkozhatsz vele, ameddig engedi addig azt csinál amit akar.
jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
🤦🤦
jún. 7. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!