Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkozgatok egy kollégámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy kollégámmal, akinek barátnője van. Amikor megismertem, azt mondta, hogy szingli. Most én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Elkezdtem randizni az egyik kollégámmal, aki köztudottan szingli volt és amikor rákérdeztem, nekem is azt mondta, hogy szingli. Egy idő után bevallotta, hogy 6 éve barátnője van és együtt is élnek. Nem volt más választása, mert egy idő után gyanús volt, hogy sosem mehetek fel hozzá. Mire bevallotta, én már beleszerettem. Próbáltam vele szakítani, de nagyon szenvedtem a hiányától, így visszamentem hozzá. A csajjal azóta is járnak. Szarul érzem magam, de egyszerűen nem bírom elhagyni.
2023. szept. 2. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ohh sajnálom.


Igen mostantól te is szemét vagy, mert már tudsz róla, bár a pasi a legnagyobb bűnös.

2023. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Légy jobb a másik csajnál, és szerezd meg a pasit magadnak!
2023. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Onnantól hogy tudod, már te is hibás vagy!

Vajon csak 2en vagytok neki, vagy van más is?

Már alapból kuka a hazugsága miatt!

2023. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem tudod elhagyni, mert nincs önérzeted.

Egy önérzetes nő úgy kiakadt volna rá, hogy azon nyomban elszállt volna belőle minden vonzódás a férfi iránt. Te meg nem bírsz nélküle meglenni, mikor tudod, hogy átvert, becsapott. Nézz a tükörbe!!!!

2023. szept. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon simán lehet, hogy több nőt is tart a kalapban. Tényleg semmi önbecsülésed?
2023. szept. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, abban a pillanatban, amikor kiderült, hogy egyébként tartós partnere van, el kellett volna oszlania a rózsaszín ködnek, és az utálat, megvetés és düh kellett volna, hogy átvegye a pozitív érzelmek helyét!

Mit nem bírsz rajta elhagyni? Hogy a képedbe hazudott az első naptól kezdve, amióta együtt vagytok, hogy tőled egy másik nőhöz megy haza, akit ugyanúgy dug, és akinek ugyanúgy szépeket mond? Hogy semmit nem jelentesz neki, mert ha bármit is jelentenél, akkor otthagyta volna a barátnőjét miattad? Az egyetlen dolog, amit ettől a tetűtől kaphatsz, az nemibetegség és szívfájdalom, mégis mi a fenéért ragaszkodnál hozzá?

2023. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés... sajnos így nőttem fel, apám folyamatosan csalta anyámat. Utána anyám elvált és azóta (25 éve) egy nős férfi szeretője. Valószínűleg emiatt nekem ez egy ismerős helyzet, amire nem úgy értelmezek, mint más normális emberek: menekülj!!
2023. szept. 3. 10:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehéz batyut cipelsz, el kell ismerni.

A kezdeti lépést megtetted: érzed, hogy nem helyes ezt így folytatni.

A te eseted az a kivétel, amikor nagyon jól tetted, hogy kiírtál ide egy kérdést, és a válaszok is segítenek. Segítik felnyitni a szemedet.

7-es kommented szerint össze tudtad rakni a dolgokat, hogy miért érzel így, milyen régről hozott problémák miatt.

Ha ezek után el tudod hagyni ezt a férfit úgy, hogy nem fog hiányozni, akkor oké. Ha nem, akkor menj el pszichológushoz (tudom, nagyon drága), hogy a gyerekkori családi mintákat el tudd engedni és helyes dolgok kerüljenek a helyükbe.

Sok sikert!

2023. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Össze-vissza beszéltek. Nyilván a jóképű csávó vígan éli az életét, minden második nő beleszeret, a kérdezőnek nem önbecsülése van/nincs, hanem egyszerűen ott volt egy elég jóképű csávó és az felülír mindent. Mindent.
2023. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy nem is kifejezetten jóképű :D
2023. szept. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!