Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet nő fèrfi baràtsàg? Pròb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nő fèrfi baràtsàg? Pròblèmàm a megjegyzèsnèl.

Figyelt kérdés

Nèhàny hònapos kapcsolat, a hölgynek van egy amolyan baràt, aki elèg sok mindenben segìt, segített, hàz körűli dolgok, autò javìtàs stb. Mèg nèhàny bùtòrt is ő vàsàrolt.

Persze időközben kiderült, mert nem hagyott nyugodni a dolog, hogy szeretők is voltak.

A kèrdès lehetsèges, hogy megmaradtak "csak" baràtoknak? Lètezik olyan fèrfi, aki mindent megtesz egy volt szeretőjènek, első szòra, időt, pènzt nem kìmèlve.

Nekem ez kissè furcsa.

Az előző kapcsolatom is megcsalàs miatt ment szèt, tehàt lehet, hogy èn gondolom tùl.

37 èves fèrfi vagyok.



2023. aug. 29. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet.
Nem lehet.
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges, csak nem valószínű. Nekem is van rengeteg lány barátom szóval van ilyen, de én egyikkel se kefélgetek/kefélgettem. Mert amelyikkel igen azzal elmúlt a barátság is.
2023. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehetséges, de ez az eset nem tűnik annak..
2023. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha elotted se jöttek össze akkor a csajnak melletted meg utánad se kéne. A pasi azert mindig reménykedik. Mert a pasik ilyenek.
2023. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A férfi mindig is a saját részeként fogja kezelni, mintha valamilyen szinten hozzá tartozna.
2023. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es kifejtenèd?

Mem voltam mèg ilyen èlethelyzetben.

2023. aug. 29. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Én nőként azt tapasztaltam,hogy nem igazán létezik semmiért egészen,Szabó Lőrinci magasságokban repkedve.

Tehát sok férfi abszolút nem tesz ennyi energiát abba az ügybe,amiből nem profitál,másként fogalmazva nem kap semmit az ő Szépségétől.

Ugyanez természetesen fordítva is igaz,tehát nyilván nem hívogatok napi szinten például egy pasast,akihez semmi közöm amúgy és nem is ad semmit semmilyen téren (testiség vagy érzelmek).

2023. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Létezik ffi-nő barátság, de ritka. Viszont akik már szexeltek egymással, azokat nem tudom barátoknak tekinteni, mert én nem dugok a barátaimmal.

Én odafigyelnék erre az biztos. Legtöbb esetben a pasik lapulnak/reménykednek. A nők végülis előfordulhat, hogy egy idő után semlegesen az irányukba, viszont az nem egy barátság, ahol a pasi megdugná a nőt, ha alkalma lenne rá

N

2023. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nő férfi barátság de ez nem hiszem hogy az lenne, max ha a férfi időközben impotens lett vagy megcsúnyult, esetleg egymást totálisan megunták volna. De nem, ebben az esetben ez 100% nem nevezhető barátságnak.
2023. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Eleve az a nő akinél a szerető szó létezik, és nemcsak a felvállalt kapcsolat, az szinte biztos hogy csalni fog.
2023. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!