Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálta ezt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, most akkor vajon tőlem mit akarhat?

Figyelt kérdés

Pár hete kavarok egy sráccal, már minden megtörtént köztünk. Első után bevágta a kérdést, hogy akarok-e a kapcsolatot. Én úgy összezavarodtam, hogy kioffoltam, amit azóta már bánok. De amit sokszor leművel a haverjai előtt is velem, mintha tényleg egy pár lennénk. Meg ha chatelünk, akkor is flörtölünk egymással. Heti szinten elmondja, hogy aranyos vagyok, milyen jó vagyok, stb. Azt mondta már a kezdetektől szimpatikus voltam neki, meg nagyon tetszem neki. Azt is mondta, hogy tudja mennyi rossz dolog ér/ért, ő nem akar megbántani. De a napokban mégis oda jutottunk, hogy megbántott. Eltűnt több mint 1 napra, nem adott hírt magáról, nem válaszolt az üzimre. Majd mikor írt benyögte, hogy beszélgetett egy csajjal, de rájött, hogy nem illenek össze. Most ezt nekem minek kellett meg tudnom?! Meg ő mondja nem akar megbántani, hát ezzel most nagyon megbántott. Mi tévő legyek? Csak egy futókaland voltam neki, egy játékszer? Vagy mit gondoljak, kérlek segítsetek, köszi.

Mindketten 22 évesek vagyunk



#megcsalás #kialakulóban lévő kapcsolat
2023. máj. 17. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács, csak azzal kavargass akitöl soha semmit sem akarsz.

A férfiak nem szeretik komolyra a könnyen kapható lányokat.

Azzal hogy ilyen hamar odadobtad magad ne számíts semmi komolyra, nyilván rád fog járni még mert hagyod, de amúgy annyira fontos vagy hogy lehúzza az önbizalmadat azzal hogy mással versenyeztet és örülj hogy másik nem volt elég jó neki stb.

Ezekután elkelett volna küldened mert megalázó pofátlan

2023. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amúgy már lassan 2 éve barátok vagyunk, napi szinten beszélünk.
2023. máj. 17. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés 22 évesen tininek tekinteni magadat?😂
2023. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Minden megtörtént? Kavargattok? Neharagúdj, nem szeretnék a lelkedre törni, de miért adtad neki a tested, ha nem szerettél volna tőle semmit? Hiányzott az intimitás? Ez nagyon nagy felelőtlenség volt a részedről.


Bosszú álló típusú embereknél láttam már, hogy a visszautasítást követően megleckéztetik az 'áldozatukat'. (Gondolok itt féltékennyétételre, kihasználásra, játszasozás a másik érzéseivel stb.) Ha erre megy ki a játék, szerintem fuss.

Másrészről pedig a fiatalember azthiszem korrekt volt, hogy tájékoztatott téged a másik nőről. Szívesebben fogadtad volna, ha utólag derül ki, és nem tőle tudod meg? Ugye, hogy nem. Na de, ha 1ről a 2re eltűnik valakivel egy teljes napra, nem gondolod, hogy miközbe téged fűzött, más is volt, vagy van neki?

2023. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Első után bevágta a kérdést, hogy akarok-e a kapcsolatot. Én úgy összezavarodtam, hogy kioffoltam, amit azóta már bánok."

1. Őt tájékoztattad róla, hogy már megbántad a döntésedet és mégis szeretnéd azt a kapcsolatosdit?

2. Ha nem vagytok egy pár, akkor hogy csalhatott meg?

2023. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen futó kaland voltàl mivel te azt mondtad neki te így tekintesz rá. Ha egyszer nem akarsz tőle kapcsolatot mi a meglepő benne ha keres mást? Ezt nagyon elszúrtad amikor visszautasítottad
2023. máj. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te játszottál vele, és úgy gondolta hogy bepróbálkozik, hogy ha azt látod hogy elemgy a hajó hátha te is akarsz végre tőle valamit.

És ha azzal megbánt valaki hogy egy napra eltűnik akkor sok erőt kívánok az élethez.

2023. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!