Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretői kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretői kapcsolatok csak a szexről szólnak, miért leveleznek/telefonálnak/beszélgetnek/udvarolnak a szeretők?

Figyelt kérdés
Nekem az ilyen már kicsit szerelem is. Hogy lehet így az érzelmektől függetleníteni?
2022. jún. 25. 13:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Most akkor vannak érzelmek, vagy ez ilyen kamu udvarlás, hogy elmenjen veletek?
2022. jún. 25. 16:17
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

"h majd így meg úgy elválok és feleségül veszem."


nade kinek kéne olyan pasi komolyra, aki csalja a feleségét?

2022. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Tegyük már tisztába a dolgokat:

- Amelyik nő szexel egy átlagos vagy az alatti férfivel ingyen, az vagy nem néz ki jól, vagy önbizalom hiányos, vagy egyszerűen csak fehérmájú.

- Egy dögös nő bármikor kap szexre konkrétan bármilyen férfit, miért érné be egy Olcsó Jánossal?

- A szerető nem egy guminő, hogy jöttem, megb*sztalak, helló.

- A szexpartner nem guminő, hogy jöttem, megb*sztalak, helló.


A szex nem egy olyan dolog ami alapból JÁR, még akkor sem ha kapcsolatban vagy.

Most itt jön egy olyan dolog, ami kifordítja az egészet: vannak nők akik önértékelési gondokkal küzdenek, és félelemből szexelnek szinte bárkivel, de ez nem általános, hanem beteges. Vsizont én még nem láttam igazán jó nőt (most nem olyanra gondolok, akik az átlagos nyúlbélák között jól néznek ki, hanem akik full-full kategóriásak), aki leállt volna szexelni bárkivel, csak mert szexet akar. Sőőőőt, a nőknél a szex nem olyan téma mint a férfiaknál, azaz ha nincs megfelelő partner, akár évekig is elvannak nélküle. Még szerencse!

2022. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A szeretői kapcsolat nem csak a szexről szól! Benne van a szenvedély, intimitás is. Az elköteleződés nincsen.
2022. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex köteléket alakít ki két ember között, akár akarod, akár nem. És ugye minél többször csinálják, annál jobban és erősebbet. (Az egyéjszakás is alakít ki, csak ott nincs ideje kialakulni, de akik sokat egyéjszakásoznak ők is hajlamosabbak a depresszióra, mert folyamatosan érzelmi kötelékek csíráját hozzák létre, amiket aztán elvágnak.) Aki két ember folyamatosan szexel egymással, mint egy szeretői kapcsolatban is, ott viszont kialakul valamilyen érzelmi kötelék idővel a felek között legtöbbször.
2022. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
15, pontosítsunk. A nőknél alakul ki jobban a kötődés, a férfiak többsége képes szexelni érzelemmentesen is. A szeretői kapcsolatok nagyobb része a nők számára zuhanóág.
2022. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

A férfiakban is alakul ki kötelék, csak a férfiak nehezebben fejezik ki a nőkhöz hasonló érzelmeiket. Pl. a férfiak ezért is hajlamosabbak depresszióra, magukba fordulásra, hogy az érzéseiket (amik léteznek) senkivel ne osszák meg. Vagyis sokszor képtelenek erre. A kötelék ott van, csak ha ez nem kerül feldolgozásra, akkor megjelenhet a depresszió, vagy pl. a bűntudat olyan formája, amikor valamilyen más függőségbe vagy azt okozó tevékenységbe menekül előle az ember. Illetve sok férfinek van egy határa, hogyan tudja kimutatni a szeretetét. Aki a szeretője felé is minimális érzelmeket mutat ki, az ugyanúgy a házasságában is ugyanolyan minimális érzelmek kimutatására képes.

(Nyilván ez egy komoly és hosszú téma, komment hosszúságban nehéz róla beszélgetni és mindent leírni, kifejteni.)

2022. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

En azért szeretnék erre egy hiteles kutatást kérni… nekem ez nagyon női logikai gondolkodásnak tűnik, ami a látszat ellenére nem biztos, hogy megfelel a valóságnak…. Annak, hogy egy férfi bizony tud kötődés és mély érzelmek nélkül is szexelni:) Egyszerűen másképpen van behuzalozva, programozva, mint egy nő. Egy nő a biztonságot keresi, aminek része az erős kötődés, olykor függés a férfitól.

Természetesen egy férfi is tud kötődni , ragaszkodni, szeretni, de ez nem feltétlen azzal függ össze, hogy kivel szexel.

2022. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
17. Hogy kiben alakul ki kötődés, azt nem lehet nemekre bontani és meghatározni hogy melyiknél az erősebb. Vannak bőven olyan nők is, akiknek a szex csak fizikai élvezet, aztán simán továbbállnak. Vannak férfiak akik érzékenyek, egy szex nekik már a világ netovábbja, onnantól kezdve már szerelmesek, majd összetörnek.
2022. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 éves nő létemre, összesen öt pasival feküdtem le, ezek mindegyike hosszabb-rövidebb párkapcsolat volt,de csak az egyikükbe voltam szerelmes.-Szeretői viszony meg rengetegféle van.Van,ahol kölcsönös a szerelem,van, ahol tényleg szigorúan csak a szexről szól a dolog(bár utóbbi valóban inkább csak szexpartner,nem pedig szerető.)
2022. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!