Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy családos férfi prostitu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy családos férfi prostituálthoz megy, mennyiben hibáztatható a felesége ezért, hogy nem adta meg neki otthon azt, amire vágyott?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Én értem, hogy viszket a makk, de hazudni miért kell miatta? Szépen odaállsz, megmondod, hogy drágám, nem szexeltem melletted 2 éve, akkor most fogom magam és elmegyek jucikához és beteszem neki a lompost. Vacsira itthon vagyok.


De nem, a nyomorékja félrebaszik, mert szar a kapcsolata, majd eltitkolja, hogy megtarthassa ezt a szar kapcsolatot az életében.

2022. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Én azt nem értem, hogy mindig mindenki mondja, hogy ejj, a mai világ, manapság, ma, ma, ma milyen rossz, hogy az emberek nem javítanak, csak kidobnak minden kis hülyeség miatt... és nem veszik észre, hogy az, hogy a kukit hova dugják, ugyanolyan jelentéktelen kis hülyeség.


"Láttam egy filmben valamit, amit muszáj kipróbálni, mindegy, hogy a párom a lelki társam, leszarom a gyerekeimet, a kukinak mennie kell a másik lyukba."


Hihetetlen, hogy az emberek racionálisan felfogják, hogy sok minden, amiről álmodoznak, nem lesz valóság. Lehet kényelmesen élni, de nem lesz aranyvécéülőke, 20 Ferrari a garázsban és egy Beverly Hills-i nyaraló, hogy nem lesz olyan álommeló, ahol napi 2 órát kell milliókért dolgozni, de valamiért a szexben ez nincs meg. Hogy megnézem a filmben, azt mondom, ez egy álom, és felfogom, hogy ezt nem csinálom meg. Neeem, a szexnek mindig teljesülnie kell, az az egyetlen, amiért mindent eldobnak.

2022. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindig a feleség lesz hibáztatva. Az senkinek se jut eszébe, hogy ha annyira rossz, akkor lehetne válni is, vagy nyitott házasságot akár.
2022. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
7-es hozzászónak!! Köszönöm. Mindkét fél hibás, mert egy kapcsolathoz két ember kell. Dolgozni kell egy kapcsolatban így nagy eséllyel hűségesek is maradnak egymáshoz ha annak idején szerették egymást. Ha az egyik töri magát a másik meg tesz rá vastagon, nincs miről beszélni.
2022. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Semennyire.

Nyilván lehet olyan, hogy a feleség hibája a rossz kapcsolat, stb. Ebben az esetben a férfinek jogában áll véget vetni a kapcsolatnak, és UTÁNA kezdeni másokkal.

2022. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22%
Általában ez a forgatókönyv. A nő bekényemesedik és meg van sértődve higy más is jön…
2022. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!