Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal(t)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal(t)?

Figyelt kérdés

A barátommal már nagyon régóta együtt vagyunk (7) éve. Eddig semmilyen jel nem volt a megcsalásra, viszont az utóbbi időben egyre jobban úgy érzem hogy megcsalt.

Hogy miből gondolom?!

A barátom nem az a nagyon romantikus, nagyon cuki üzenetekkel elárasztós tipus, amivel nekem nincs is semmi bajom, viszont volt egy hét, amikor elárasztott folyamatosan nagyon édes, szerelmes üzenetekkel, még viccelve mondtam is neki, hogy biztos megcsaltál, amit akkor nem is gondoltam komolyan.

A következő gyanúm, az hogy engem állít be mostanság a ludasnak. Én biztos meg fogom csalni, vagy már meg is csaltam, és a féltékenység egyre jobban jelen van. ( Előjáróban annyit hogy, sosem ellenőriztük egymás telefonjait, nem léptünk be sosem egymás közösségi profiljaiba sem sosem) volt mindig is egy egészséges féltékenység és ennyi.

Az elmúlt hetén, felvetettem neki a megcsalással kapcsolatban a kérdésem, természetesen nemleges választ adott. Mit gondoltok?


2021. aug. 21. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Van rá esély mert ezek egyértelmű jelek.De ez kevés.Én figyelnék.
2021. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít! Nyilván nincs rendben a kapcsolatotok, és ennek nem 3. személy az oka.
2021. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindig de mindig az a fel kezd bizalmatlankodni aki csalni fog/csalt a kapcsolatba. Szerintem ideje lepni mert ez nem fog mukodni.
2021. aug. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen a kapcsolatotok?
2021. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent
2021. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dobd ki, aztán tedd fel a kérdést, hogy igazad volt-e!

Itt jó választ nem kaphatsz, csak olyant, ami teljesen tönkretesz minden kapcsolatot.

2021. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!