Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, kidobnátok a házból (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kidobnátok a házból (ami a ti házatok) a hűtlen exeteket, ha tényleg nincs más opciója, mint a hajléktalanszálló?

Figyelt kérdés

Körülmény: a lebukás 2 és fél hete történt, első éjszakát az utcán töltötte, azóta a garázsban alszik, a házba nem jöhet fel. Hogy saját albéretbe mehessen, az még minimum 2 hónap, szeretőhöz nem mehet (férje van😆), szüleihez sem mehet. A garázs közvetlen ház alatt van, tehát elég kényelmetlen így és idegesítő.

Ti mit tennétek ilyen szituációban?



2021. júl. 19. 13:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Mint a macskát sz.arni. Gondolkodott volna akkor, amikor másba mártotta a farkát.
2021. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy azonnal dobd te is, Nem csak azért, mert szemét, hanem mert ott fogja húzni az időt, ahol nem sajnálja, hogy a garázsodban kibekkelje. Rád fog nőni, mint egy rosszindulatú daganat.
2021. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
Elzavarnám, viszont kérdés, hogy be van-e jelentve hozzád? Mert akkor jogilag meg nem dobhatod ki azthiszem. Én se tudtam az exemet kijelentetni az kormányablaknál amíg ottlakott, és nemigazán akart megindulni elfele.
2021. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nincs bejelentve, a szüleihez van bejelentve, ők nem engedik be régóta, de az már az ő harcuk

Amúgy dolgozik, de semmi megtakarítása, így a kaució miatt gondolta ezt az időt, mivel azt mindenhol kérnek

De nagyon idegesítő, nagyon esélyes, hogy ma megy innen

2021. júl. 19. 14:15
 15/28 A kérdező kommentje:
Haverjai általam vannak leginkább, az én barátnőm férjei, oda evidens, hogy nem mehet, mellettem állnak ki. Plusz van 2 családos haverja, de ők sem fogják elszállásolni, mert nincs náluk hely
2021. júl. 19. 14:16
 16/28 A kérdező kommentje:
barátnőim*
2021. júl. 19. 14:17
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Elzavarnám, viszont kérdés, hogy be van-e jelentve hozzád? Mert akkor jogilag meg nem dobhatod ki azthiszem. Én se tudtam az exemet kijelentetni az kormányablaknál amíg ottlakott, és nemigazán akart megindulni elfele."


Kidobhatod akkor is. Ki lehet valakit jelenteni akaratán kívül, ha te vagy a tulaj, és bizonyítani tudod, hogy már nem él ott.

2021. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
18 Tőlem csak annyit kérdezett az ügyintéző, hogy még ott lakik? Mondtam neki, hogy igen, csak nem akar elmenni. Erre mondta, hogy akkor nem tud semmit tenni az érdekemben. Ház teljes egészében az enyém, mégsem lehetett így kirakni. Mikor meg végre lett hova mennie, és oda bejelentkezett, akkor meg automatikusan átjelentették oda. Na onnantól rakhattam volna ki elvileg,ha nem megy el.
2021. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy 18, 19, nincs bejelentve, úgyhogy ki lehet hajítani.

Kérdező, hívd a rendőröket ha kell, végülis birtokháborítás zajlik.

Nem kell sajnálni, tudod te is, hogy az életben nem lesz kaukció összerakva, mert elherdálja. Link alak, majd keres valami hiszékeny kislányt, akihez becuccolhat.

2021. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
59%

Én pár hetet adnék neki, addig azért nem dobnám az utcára. Kapna egy határidőt, addig oldja meg.

Attól, hogy ő görény volt, én tartom magam annyira emberségesnek, hogy pár napig-hétig nem b.szom az utcára. Velem egy légtérben nem aludhatna természetesen, de ha van egyéb helység, ahol még nem zavarja a köreimet, akkor maradhatna.

2021. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!