Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan legyek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Megcsalás után együtt maradtunk,én megbocsájtottam,átbeszéltük ezerszer a dolgokat. Viszont nagyon sokszor feljönnek emlékek arról az időszakról,amikor csalt. Egyszerűen nemtudok túljutni rajta bármennyire is próbálkozom. Van valami ötlet,esetleg valaki aki átment ezen?
2021. jún. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem fogsz túljutni rajta 🤷‍♂️
2021. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel együtt kell élned, ha nem megy akkor engedd el, meg nem történté nem tudod tenni sajnos.
2021. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezen szerintem még az idő sem segít. Legalábbis egy ilyen után bennem mindig az lenne, hogy na megint mikor kivel mit csinálhat, bizalom nélkül meg tényleg nincs értelme. Persze vannak akiket ez nem annyira foglalkoztat, de úgy látom téged kedves kérdező igen. Tehát ha nem tudod ezt feldolgozni jobban teszed ha véget vetsz a kapcsolatnak. Főleg hogy a megcsalóknak van egy olyan tulajdonsága, hogy szinte mind megcsal újra, mert tudja hogy eddig is elnézted.
2021. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha flörtölt egy nővel az még nem megcsalás. Ilyen rengeteg van, egy pasinak semmit nem jelent. De ha megdugta azt nehéz elengedni.

Gondolj arra hogy sokan vannak ahol a szeme előtt kúr pld hàrmasban, mégse csinàlnak belőle ügyet.

2021. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megértettem mi miért volt,megbeszéltük. Elismerem a saját hibám is a kapcsolatunkban.

Néha nagyon előjönnek a dolgok,az emlékek,és egyszerűen nem értem hogy volt rá képes hónapokig hazudni,hogy mondhatja most hogy szeret engem. Annyira ellentétes dolgok ezek. Nemtudom valaha túl e fogom tudni tenni magam az egészen,pedig nem haragszom már rá.

2021. jún. 9. 21:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ha hármasban,akkor nincs hazugság. Nekem a hazugság fáj a legjobban az egészben.
2021. jún. 9. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Én is megcsaltam a pàrom. Pedig szerettem. Semmit nem jelentett a màsik nő. Csak egy kalnd volt.
2021. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába beszélitek meg ezerszer, ha ezeket érzed, nem tudsz parancsolni az érzéseknek.
2021. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

6éve derült ki. 6!!!!!

Nem vagyok túl rajta. Mi is együtt maradtunk.

Idővel rosszabb lesz.

Rájössz majd,hogy nem kell magad okolni. Ugyanis az aljasságra nincs indok,ez pedig az. Biztos ő sem volt tökéletes, mégsem csaltad meg. Senki nem tökéletes,akkor mindenki csaljon mindenkit? Most okolod magad mert mindenáron meg akarod magyarázni,hogy miért maradsz egy féreggel.

Aztán rosszabb lesz, mert idővel ahogy tisztul a kép, rájössz, hogy voltak ott érzelmek is,mert hónapok alatt vannak. Vannak, mert miatta neked hazudott,nem fordítva. Most elhiszed,hogy nem szerette a másikat,mert el akarod hinni. Bofánb@szó érzés lesz.

Rosszabb lesz,mert egy csomó aljasságára(hazudozás,kimaradás, veszekedés provokálása,nem törődés) meg lesz a magyarázatod. A másik nő. Tudod,aki nem te vagy.

Rosszabb lesz,mert nem tudod hányszor gondol rá melletted. Mert gondol,attól,hogy lezárta.

Rosszabb lesz mert eszedbe fog jutni mennyi kis titkaik lehettek,ahogy nektek is,hogy vele nevetett,hogy neki mesélte el először a hülye főnöke hülye viccét,ha aznap munka után vele találkozott először,S lehet neked meg már nem is,mert addigra unta azt a viccet. Te kimaradtál belőle.

Rosszabb lesz,mert rájössz,ha akkor hónapokig hazudott,mikor kiderült miért ne hazudna? Az érdeke azt kívánja. Érzelmekben,időben,indokokban. Mindenben. Sajnálom.

2021. jún. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!