Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Párom kibeszélt a hátam mögött egy másik nőnek.

Konkrétan elmesélte, hogy nem működik köztünk a szex és hogy milyen ember vagyok. Olyan volt, mintha be akart volna próbálkozni.

Állítása szerint, ez csak hülyítés volt, és nem is volt semmi, és direkt hazudozott rólam, mert kíváncsi volt, hogy reagál a másik.


Ha nem történt köztük semmi, csak beszélgettek a kapcsolatunkról az megcsalás? Ha tényleg csak hazudozott rólam, akkor hihető, hogy szeret ?


Ez lehet egy sima baráti "kibeszélés"? Ti elhinnétek, hogy szeret, ha mögötted kibeszéli a kettőtök dolgait? Vagy egy férfinek is lehet női barátja?


Megcsalás kategóriában itt sok férfi leírja, hogy direkt hazudik a szeretőnek, hogy otthon minden rossz, de nem tudom, hogy akkor ezek szerint akart-e valamit mégis, de ha meg nem, miért beszélt ki?


34N / 37F


2021. máj. 14. 19:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ugyanúgy hazudozik csak téged meg is aláz.
2021. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :(


Tényleg nem volt mostanában túl fényes minden közöttünk.

2021. máj. 14. 20:07
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem ez a megoldás. Te sem rohantál másik pasikhoz panaszkodni.
2021. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalas, de elgondolkodnek a helyedben hogy ha ismeretlrnnek hazudik, akkor még kinek mit hazudott ossze rólam, meg kerdes nekem mit hazudik ugye..mert ennyi erovel ki tudja?
2021. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm. Igazából már azt sem tudom, hogy tényleg hazudott-e , mert volt vita tényleg köztünk meg a szex sem olyan egy ideje.


De azért hálás vagyok, köszönöm, nem tudom még mit lépjek erre. Becsapva érzem magam.

Meg hülyítve.

2021. máj. 14. 20:31
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szakítanék kérdező, de te tudod. Engem ne járasson le a párom másnak.
2021. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Tudom, mindegy, hogy megcsalás-e, végül is, csak gondoltam megkérdezem, hátha lesz itt jó ötlet.

:(


Igazából mi nem csak járunk. Házasok vagyunk.

2021. máj. 14. 21:00
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Így még szebb a dolog...ez nagyon gáz
2021. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Tudom :(
2021. máj. 14. 21:20
 30/36 anonim ***** válasza:
Gyerek is van?
2021. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!