Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak vagy a nők bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak vagy a nők bírják jobban a szerető elvesztését?

Figyelt kérdés

Tehát vége. Marad a vágy. Melyik nem viseli jobban, vagy ki szenved jobban attól, hogy nincs több találka, nincs több együttlét?


Írjátok le lécci, foglalt vagy szingli fél vagy-e


2021. máj. 12. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Annyira szánalmas már ez a sok szeretősdi kérdés. Minden ember, minden szitu más. Azért, mert Bélának jobban hiányzot a Marika, mint Marikának a Béla még nem jelent semmi. Szerintem kezeltesd magad.
2021. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11 Te egy rettenetesen szánandó véglény vagy :) Már jó pár kérdésnél láttalak. Valami durva nagyon, hogy mennyire beleállsz itt mindenkibe.

Te lennél a helyi Scully ügynök?

Mert egy dolog, hogy azt hiszed, hogy itt egy ember tesz fel kérdéseket, egy olyan országban, ahol vagyunk pár millióan, de hogy nem bírsz leállni ezzel, hogy a szeretős kérdésekben kötekedj.

Megnyugtatlak írtam már más kérdésnél is, ott is ismernek :)

Szerintem nem nekem kéne kezeltetnem magam. Mióta itt vagyok, ez a harmadik kérdésem, ebből 2 szólt megcsalásról, egy teljesen más téma. Te viszont már ezredik alkalommal vergődsz :)

2021. máj. 12. 14:36
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Te tényleg nem vagy 100-as, ezaz első hozzászólásom ebben a témában. Szerinted csak egy ember olvasgatja a kérdéseket és kap csömört a 20. hasonló idióta kérdésnél??

Nem is feltételeztem, hogy te teszed fel az összes szeretősdi kérdést, az egész bagázs szánalmas és ennek a kérdésnek semmi értelme.

2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Persze :D Ez az első hozzászólásod, de

"Annyira szánalmas már ez a sok szeretősdi kérdés"

Hogyne :D

Keress egy jó orvost, és segítek: ne olvasgass ebben a témában. Vagy netán pisztoly van a fejednél?

Ugye? Élni sem tudsz nélküle

2021. máj. 12. 16:28
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

#12:

Hagyjátok. Ez az a szánalmas nyomorult, aki azt hiszi, hogy csak ember válaszolgat neki, és mindenkit lepontoz, aki nem azt írja, hogy a férj valami őrült módon szerelmes a szeretőbe. Ennyi öröme maradt az életben.

2021. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15 Mondom, hogy te vagy 😂

Hallod 3 gyik-essel és szétröhögtük rajtad magunkat :D

2021. máj. 12. 16:58
 17/19 A kérdező kommentje:
És még a pontozással is félrelőttél :D Ez külön parádés, mivel nem is láthatnád, de segítek. Sehol sem pontozok, mert pont teszek rá :)
2021. máj. 12. 16:59
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

15-ös, ezt jól megkaptuk, te én vagyok, te meg én 😂😂😂😂

Valóban kár vele foglalkozni.

Amúgy nem tart senki pisztolyt a fejemhez csak sajnos nincs szűrő külön az idióta kérdéseknek. De nyugi megigérem neked, hogy többet nem kommentelek ilyen stílusú kérdéshez.

2021. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Dehogy állsz le. Kész vicc amit csinálsz. Hogyne lenne szűrő. Felnőtt párkapcsolatok és azon belül a megcsalás kategóriában járkálsz. Komolyan te egy felnőtt , ép elméjű embernek tartod magad, hogy ennyire idegesít-állítólag ok nélkül-egy ilyen téma, de mindig odaírsz?

Ez tényleg beteg , valami kényszer nálad.

2021. máj. 12. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!