Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez már megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalás?

Figyelt kérdés

Ha a pasim suttyomban az exének írogat meg képeket akar tőle kuncsorogni.

Fél éve leszünk együtt.

Azt írta neki nem akar engem megcsalni.

Akkor miért írogat neki? A csaj nem keresi.


2021. máj. 4. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha megcsalás nem is, de jó úton van afelé.
2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ezt neked kell tudnod, hogy számodra belefér-e? Ha nem, akkor meg is van a válasz a kérdésedre.


Egyébként a véleményem az, hogy ha nem is konkrétan megcsalás, tökéletes úton halad afelé. Illetve nagyon sokat elmond arról, mennyire lehet benne megbízni. Innentől fogva pedig el kell gondolkodni azon, kell-e neked egy ilyen ember? Ha fél év után ezt csinálja, mit fog csinálni pár év múlva?

2021. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez inkább már leválás a jelenlegi partnerről mentálisan.
2021. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem megcsalás önmagában, viszont jelzi, hogy az exet még nem engedte el, érzelmek fűzik hozzá. Hogy akkor te most hol vagy a szívében, vagy mi van, az egy jó kérdés. Erről érdemes lenne elbeszélgetni vele.

Nem balhézni, beszélgetni. Érdemes lenne átgondolni, hogy milyen kérdéseid vannak, és milyen válaszokat tudsz elfogadni.

2021. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Leválás? Épp hogy együtt vagyunk pár hónapja. Nincs is miről leválnia inkább hangolódnia kéne...

Csak tudnám komolyan az ilyenek miért nem maradnak a drága exxel.

2021. máj. 4. 08:47
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Ilyenkor kene egy nagy bumm hogy beüssön nekinaz hogy jesszus milyen nője van.


Nalunk is volt hasonlo. A parom az elején kezdett lefelé ívelni mikor erre kiderult az hogy a haverjai meg ismerosei koreben en vagyok az istenno. Egybol feltekeny lett meg halálosan szerelmes. Beütött a nagy "bumm":D

2021. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
*szoval ahogy megtudta hogy hírem van es nem "kispályás" atlag nővel van, egybol fordult a kocka es most ő kapar :D
2021. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

#5

Azért nem maradnak az exükkel, mert nem kellettek nekik. Az ex már rájött arra, hogy az ilyen pasastól jobb minél távolabb maradni. Szerintem ideje neked is lelépni.

2021. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Nálam ez egyáltalán nem férne bele, és én ilyen srácra nem is pazarolnám az időm. Semmi kedvem nem lenne azon agyalni, hogy vajon mikor mit titkol, mit csinál a hátam mögött. Az első ilyen alkalommal hajítanám ki a francba, onnantól kezdve nem tudnék benne megbízni az tuti. Fél év az meg tényleg nem sok idő, még bőven a rózsaszín ködös időszak kéne, hogy legyen. De ha az majd el is múlik idővel, akkor sem csinál ilyet az az ember, aki szereti a másikat,egyszerűen nem jutnak ilyenek az eszébe.. Nem is értem, hogy tud a szemedbe nézni ezek után. De úgy látszik neki ez nem okoz nagy gondot.
2021. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de a bizalomvesztéshez nekem bőven elég lenne. Még csak pár hónapja vagytok együtt és már most ilyeneket mável amikor még a rózsaszín köd közepén kéne lennie? Kösz nem.
2021. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!