Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a férfi csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi csak ki akarja használni a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, 30 éves és pár hónapja megismerkedett egy nős pasival. Nagyon szimpatikusak lettek egymásnak, nagyon jó barátságot is ápolnak, minden nap beszélnek. A lány először szerelmes volt a pasiba, de annyira jóban vannak hogy már nem szerelmet érez iránta, hanem barátságot. Még semmi egyéb nem történt közöttük, csók sem, de a pasi nagyon szeretne már lefeküdni vele, amit rendszeresen meg is említ a barátnőmnek. De a barátnőm nem akarja, már csak amiatt sem mert házas, meg amiatt sem mert a pasi már kijelentette hogy nem szerelmes a lányba, csak és kizárólag a feleségébe. Mondjuk azt nem értem, ha valakibe szerelmesek vagyunk miért akarjuk megcsalni és becsapni. A lány amikor elmondta neki hogy szerelmes volt de már nem az, a pasit nagyon zavarta és attól félt hogy emiatt a lány majd továbblép. Azt is mondta neki a férfi hogy szikra és vonzalom nélkül nem tudna senkivel sem együtt lenni. És bárhogyan is alakul a kapcsolatot mindenképpen akarja tartani a barátnőmmel, mármint ezt a beszélgetést. Emiatt a lány azt feltételezi hogy valamennyire a pasi is kötődik hozzá és valamennyi érzelme van iránta még ha nem is szerelmes és a feleségét szereti nagyon. Az a baj, hogy a barátnőm nagyon kötődik a férfihoz, attól fél ha örökké visszautasítja akkor majd mint barát is el fog tűnni az életéből pedig nagyon kötődik már hozzá. Mit tudnék neki tanácsolni? Azt már mondtam hogy inkább próbálja meg elfelejteni, de nem tudja. Mit mondhatnék még neki? Esetleg elképzelhető hogy a férfi is érez iránta valamit, vagy az teljesen kizárt? Vannak olyan napok mikor a barátnőm direkt nem lép vele kapcsolatba, ilyenkor a pasi mindig ír neki és érdeklődik mi van vele.
2021. márc. 1. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt házas pasim. Nem biztos, hogy csak ki akarja használni.
2021. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Barátság...

30 évesen már többnyire nem ennyire naiv az ember.A barátnőd sem. Épp abba a "betegségbe"esett,hogy hátha az ő esete más,mint a történelemben oly sok emberé,akik azt hitték nem csak egy szex és hogy majd elválik miatta.

Van aki tanul mások kárán van aki nem. Valószínűleg a barátnődnek is kell a saját tapasztalat,hogy ráébredjen,hogy de...

Van aki nem sajnál hónapokat, éveket,hogy befűzzön valakit.

2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Jöjjön össze vele. A házas férfiak a legjobbak az ágyban, mert ki vannak éhezve!
2021. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 igaz. Engem is próbáltak már befűzni hónapokig, sőt, évekig nős vagy éppen kapcsolattal rendelkező pasik. Az egyik a nős tanárom volt és megszívattam, flörtölgettem vele poénból, mert miért ne - ha ő rib*ncnak néz, én miért ne nézzem hülyének?

A másik a volt főnököm, akinek semmilyen jelzését nem vettem, úgy is kezdtem öltözni, mint egy apáca, amikor láttam, hogy bejövök neki. Így sem nyertem, mert pár hónap feleslegesnek megítélt fűzge, pozícióemelés és beígért fizuemelés után úgy döntött, kib@sz a cégből a pics@ba. Szóval ő meg engem szívatott meg - meg egyúttal magát is, bár úgysem lettem volna az övé, van már párom, akit szeressek.

Egy szó, mint száz: ezekkel az őslúzer, kapcsolataik mellett próbálkozó szerencsétlenekkel vigyázzatok; még akkor is padlóhoz kenhetnek titeket, ha nem viszonoztok semmit, hát még ha igen...

2021. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Esetleg elképzelhető hogy a férfi is érez iránta valamit, vagy az teljesen kizárt?"

Érez a francokat.

Egy férfinek így kell közelednie egy nőhöz, szép szavakkal, elhitetni velük, hogy szerelmesek stb. Le kell venniük a lábukról, illetve meg kell alapozni is, hogy kötődjön és ne csak egy alkalmas dolog legyen, hanem szeretői viszony.

Szánalmasak amúgy az ilyen házas pasik.

Volt olyannal dolgom akinek nagyon szar volt a házassága, nem csak mondta, hanem láttam is, mert a környezetemből való az illető.

Akármennyire is szarban él, nem hagyja ott. És nem, nem azért mert szerelmes, hanem fél kockáztatni.

2021. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És különben még az az idegesítő az egész történetben, hogy a barátnőm egy nagyon szép lány, általában tetszik a férfiaknak, és simán találhatna egy normálisat is, feleslegesen húzza az idejét ezzel a problémás pasival. De úgy látszik ő a bolondokat vonzza. Azt is megfigyeltem már hogy egy szép nő sokkal jobban vonzza a hülyéket, mint egy átlagosabb külsejű nő. Ez miért van szerintetek?
2021. márc. 2. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy miért van?

Azért mert vegyük a barátnődet, közelednek felé normális pasik is ahogy te látod, de az nem kell, hanem a nő mindig aszerint választ akibe szerelmes, nem azt aki szereti.

Sokan itt cseszik el a dolgot.

Mert akit te szeretsz azért te megtennél mindent, de fordítva nagy részben már nem kapod ezt vissza.

Viszont ha azt választod aki téged szeret, attől meg fogsz kapni mindent (nem anyagiakra gondolok), és így hogy látod mit meg nem tesz érted, figyeli minden kívánságod, szeretget, ölelget, megbecsül, a kedvedben akar járni, akkor érezné, hogy na ez az az ember akiért én is meg fogok tenni mindent. Így alakulna ki a szerelem.

Ehhez képest a nők nagy része azokhoz vonzódik, akik le sem sz-rják őket, még a szeretőket is képesek megtenni, megalázni magukat.

Ez a párkapcsolatok nagy része.

2021. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!