Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megcsal a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsal a legjobb barátommal? Hagyjam el?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az utóbbi 4-5 hónapban észrevettem hogy folyamatosan ha jonnek át a haverjaim kiöltözik, de nagyon... az egyikkel kulonosen próbál mindig közelebb kerülni, volt olyan is, hogy a barátnőmnek “véletlen” épp a feneket fogta meg az egyik haverom. Többször számon kértem már. Annyit mond csak h be képzelem, de nekem olyan furcsa érzésem van vele kapcsolatban. A haveromnak barátnője van nyilván nem akarna tőle semmit, de közben iszonyatosan féltékeny vagyok mert minden mellébeszélés nélkül nagyon szép barátnőm van. A barátnőm 20 éves én 25.
2021. febr. 21. 21:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%

Szerintem egyértelmű... Van köztük valami amiről te még egyelőre nem tudsz.

Én számon kérném őket újra, szemtől szemben mindkettőt.

Bár ha velem lenne ez én már leléptem volna.

Kitartást!

2021. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom hogy szóljak e a barátom nőjének, hogy van egy ilyen sanda gyanúm. Nem akarom szétrombolni a kapcsolatát mert a csaj végképp nem ártott nekem semmit de nekem nagyon gyanús.
2021. febr. 21. 21:47
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nagy csődör ez a barát? Általában buknak rá a csajok? Vagy ő a nőkre? Mert akkor biztosan nem képzelődsz, tényleg gond van.

Sajnos meglehetősen gyakori, hogy az asszony épp a legjobb baráttal... repetázik.

Vagy a férj a legjobb barátnővel.

2021. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát volt jó pár kapcsolata már de inkább ilyen egy éjszakás szerintem a nők többségének bejön
2021. febr. 21. 22:09
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Beszélj a párjával, nem árt, ha odafigyel ő is. A nők élesebb érzékszervűek/logikájúak az ilyen szerelmi dolgokban.

Óvatosan mond el a hölgynek, hogy mitől tartasz, és kérd a hallgatását, odafigyelését.

Ha hangot adsz a féltékenységednek -amennyiben igazad van- ravaszabbak lesznek, nehezebb lesz őket lebuktatni.

Szóval tégy úgy, mintha semmi nem zavarna.

Amennyiben tényleg "eset áll fenn", akkor idő kérdése a lebukás.

2021. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindketten odafigyeltek előbb-utóbb lebuknak.
2021. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! A lány baràtnôd még nem komoly, inkàbb „bolondozik“! A baràtodat pedig figyelmeztesd tàrsasàgban, hogy van baràtnôje ugyhogy foglalkozzon a magàéval! Minden jòt!
2021. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát barátom... totál felesleges a Sherlockot játszanod, meg konspirálgatnod. Ha a haverod nőjével beszélsz csak töketlen hülyét csinálsz saját magadból.

Ennél egyszerűbb a képlet. Megkérded szépen a párod, hogy moderálja magát, ne flörtöljön. Legyél már Férfi!!! Ha tojik rá akkor szépen kiadod az útját. Csinálja ezt olyan lúzerrel aki lenyeli neki a gombócot. S legközelebb ne a szépséget keresd, hanem normális nőt.

A b) verzió... mindenkire mindig féltékeny vagy??? Ha igen akkor kis önrevízió sem ártana... vagy egy jó pszichomókus.

2021. febr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mi lett végül. 🤗
2021. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem de belenézegettem kicsit a telefonjába. Egy szót sem szólt arról hogy ők bármikor is beszélnének messengeren. Nem azt mondom, hogy minden nap de pár naponta igenis szoktak. Ráadásul a barátnőm folyamatosan olyan fotókat, videókat küldözgetett neki hogy az autójukat fotózta, akkor volt, hogy épp a barátnőm vezetett és ugye levideózta ahogy épp vezet egy főúton és küldte neki. Nem felvágásként mondom, de a barátnőm szüleinek elég sok pénzük van és a barátnőm a szülei x3as Bmw-ét használja, szóval lehet csak felvágasként küldte a haveromnak, tudjatok ez a képmutatás, de ez nekem akkor is furcsa, szeretem nagyon a baratnőmet de azért nem sok 20 eves lány segge alá adnak egy pár éves bmw-t úgyhogy lehet ez nála egyfajta figyelem felkeltés.Egyébként semmi olyan nem derült ki ami megcsalásra utal, de nekem már ez sem tiszta.
2021. febr. 22. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!