Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tudnak az átlag házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak az átlag házas férfiak amiért az összeset el akarják csábítani?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok de nem értem. Nem vagyok egy csajozós, nem igazán volt még barátnőm (olyanok voltak hogy bulin volt ez-az, aztán kijózanodva megbánták és el ne merjem mondani senkinek!)

Munkatársaimat átlag férfinak tartom, némelyiket még gáznak is. Egyik sem vezető, nem gazdag, nem izmos, nem jóképű. Egy kivételével még nem is humorosak. Viszont mindegyiket folyamat el akarják csábítani nők. Ezt nem álmodják, én látom. Például egy házas, mackós alkatú, elhízott, 170 centis, szerintem nem túl ápolt (nyakról nem borotválja a szőrt, össze-vissza áll a haja, sokszor átizzad) kollégával is kikezdett egy egész csinos új, fiatal kolléganő. Néztem is nagyot! Ő akarta felszedni a srácot, az tiszta lúzer volt.

Hogy lehet ez? Mit tudhatnak? Én azt se tudom elképzelni, hogy velem kikezdjen valaki szingliként. Nem még egy feleséggel meg gyerekkel!


2021. febr. 5. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan, mint a ...izé...például a telefon!


Te is egy olyan márkát és típust veszel, amit már mások kipróbáltak és használnak, nem pedig egy no name, XiloHuyangFo 2 nevű kínai fost.

2021. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sok nő attól érzi igazán jó csajnak magát, ha a férfi egy másik nő "helyett" választja őket. Ettől azt gondolják, hogy ők biztos jobbak, mint a feleség, látszólagos önbizalmat ad nekik, fölényben érzik magukat egy másik nővel szemben.
2021. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűtlenek. Ennyi. Nem akarják őket jobban elcsábítani, csak egy részük szívesen megy.
2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Proliknal meskepp megy. Kevessel is beerik, a celjaik sem acelosak, ha megdoglik a szomszed tehene, annak is tudnak orulnim talan jobban, mint barmi masnak. Engedd el a temat, nem visz elobbre.
2021. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Sokminden lehet. Én 2 dologra gondolok. Az egyik, hogy az ilyen nőknek akik így rárepülnek házas férfiakra az kell, ami a másé. Pláne ha a gyűrű is rajta van az ujján, még izgatóbb, mert tiltott gyümölcs. A másik dolog meg hogy egy házas férfi, ha már eljutott a házasságig, nagy valószínűséggel kapcsolatra alkalmas, ez pedig szintén pozitívum a nők szemében, ellentétben egy olyan sráccal, akinek még nem volt senkije.
2021. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol élsz kérdező, de mifelénk a csinos nők az ilyen palikat magasról leszarják, ha foglat ha nem.

Valamit te nem jól látsz szerintem.

2021. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

4.-nek.


Mi? Proliknal?


Ja...diplomás, pénzes nők sosem kezdenek nős pasival.

2021. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
A gondolkodas proli. Egyszeru. Sulytalan. Nincs melysege. Felszines.
2021. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Senki nem akarja őket elcsábítani,csak itt a gyakorin

olvasok ilyen ökörségeket.

2021. febr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es!


Mert itt éled a szánalmas életedet.

2021. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!