Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha a pasitokat más nők megnézik?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok a barátnőmmel, de az utóbbi 1-2 évben már elhagytam magam. Inkább több melót vállalok, így sportolni már nem járok. Meg kicsit elhíztam. És mindig az orrom alá dörgöli, hogy régen milyen jó pasi voltam, hogy megnéztek a nők. Ebben mi a logika, most komolyan?
2021. jan. 30. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem, de barátnőd lehet élvezte, büszke volt, hogy az övé vagy.
2021. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, na akkor újra nekiállok sportolni.
2021. jan. 30. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Logikára is gyurj
2021. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A nőire? Az megfejthetetlen.
2021. jan. 30. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én élvezem :D
2021. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Sok évtizede vagyunk házasok. Tudtommal nem figyeli a feleségem, kire néztem/nézek rá az utcán (eddig nem is tette szóvá).

Én sem figyeltem/figyelem, hogy ő kit néz/nézett meg, tehát azt sem tudom, hogy tekintgetett-e valaha férfiakra. Hűek voltunk/vagyunk egymáshoz.

Viszont tartom magam a szóláshoz (alighanem ő is): "Hűséget esküdtem, de vakságot nem." Azért van a szemem, hogy nézzek, lássak. Persze, NEM BÁMULOM (és nem csettintek a nyelvemmel), ha valamikor meglátok egy csinos nőt, csak megnézem, jobban mondva - észre veszem őt, ahogy megnézek egy szép fát, tájat, szobrot, épületet (még sorolhatnám).

2021. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Utálom, ha engem néznek, ha a páromat nézik. Kinyomnám a szemeiket.
2021. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre hogy megnézik mások, jobb ez igy :-D
2021. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretném, ha olyan "fú, mindjárt lenyúlom ezt a pasit és ráülök" arccal megbámulnák, de ilyen primitív megnyilvánulásra nem is emlékszem, hogy előfordult volna.

Viszont mikor egy-egy önkéntelen, rövid, elbűvölt pillantást véletlenül elkapok, szégyen, nem szégyen, érzek valami kellemes büszkeségfélét. :D

2021. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szégyen, igen pont ilyenre gondoltam.
2021. jan. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!