Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, mit gondoltok, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, csak nem gondolta végig a dolgot, vagy direkt csinálta?

Figyelt kérdés
Szóval ma délután-este volt a barátokkal egy ilyen karácsony és szilveszter pótló buli, ahol ott volt az exem is (csak néhány hónap szenvedélyes viszony volt) mikor “együtt voltunk” neki barátnője volt, és szakítani is akart, de a lánynak meghalt a nagymamája és nem volt szíve megtenni. A lány alapból is valamiért pikkel rám, ezért megbeszéltük hogy eltitkoljuk mindenki elől, hogy ne legyen belőle botrány. Ma a bulira felvettem egy olyan felsőt amin volt két átlátszó csík az oldalamon. Volt egy tetkóm aminek bele kellett volna lógnia az átlátszó csíkba, de leszedettem tavaly nyár végén. A pasinak sikerült mindenki előtt rákérdeznie hogy mi lett az xy-t ábrázoló tetkóval az oldalamon?! Ezzel máris kiderült hogy látott meztelenül a lány teljesen kiakadt és nekem esett baromi nagy vita lett belőle, és pont ezt akartuk elkerülni, viszont így a csaj dobta és nem kellett neki szakítania, félek hogy erre ment ki a játék. Persze mikor félre vontam jött a véletlen volt duma... mit gondoltok? 24N

2021. jan. 3. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy pont erre ment ki a játék. De az is lehet elszólás. Én általában mindig vagyok ennyire szerencsétlen, hogy elszólom magam
2021. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég fura hogy erről mindenki arra aszociált hgy látott meztelenül, mesélettél is róla láthatta bikinis fotón stb
2021. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon részeg volt, vagy direkt csinálta. Józanon ilyen hülye senki nem lehet - ha valóban titkolni akarta, hogy kapcsolatban voltatok.


Amúgy tényleg, akár strandon is láthatta volna, ha haveri társasággal együtt lettetek volna.


És nem volt szíve szakítani vele, mert meghalt a nagymamája, de most volt szíve ilyen tirpák módon viselkedni... hát, nincs róla jó véleményem.

2021. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolsz a férfiakról, ha azt hiszed ezt így tervezte. Elszólta magát. Egyébként lehetett volna annyi esze, hogy kimagyarázza, pl.: dehogy láttam meztelenül, csak volt már rajta oldalt kivágott ruha!
2021. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis baráti társaság. Amúgy eléggé szerencsétlenek vagytok mindketten, hogy egy ilyen lájtos szitut nem tudtatok kimagyarázni. Meg szerintem kellemetlenebb így lebuktatni magad, mintsem szakítani.
2021. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden úgy alakult, ahogy alakulnia kellett. Nem értem mi a problémád ezzel. Nyilván a lány sérült ebben a szituációban, de majd megerősödik, okosodik és továbblép. Eső után köpönyeg most ez a kérdés. Mindenki jól járt. Csaj keres idővel egy hűséges palit, te meg kefélhetsz titkolózás nélkül a pasival. Nem kell senki előtt sunnyognotok. Ezt akartátok, nem? Akkor mi a probléma? Kikerült az akadály a képből, akit nem tudtok tovább bántani.
2021. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem értem " A lány alapból is valamiért pikkel rám, ezért megbeszéltük hogy eltitkoljuk mindenki elől, hogy ne legyen belőle botrány."

Ha a lány nem pikkelne rád, akkor ez lett volna az est témája?

2021. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy!
2021. jan. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!