Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 14 eves gyerekem osztályában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves gyerekem osztályában 13-an vannak.Ebből 10 gyereknek van elvàllt szülei. Miért van ennyi vâlás? A megcsalás miatt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Az önzés miatt.
2020. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert idióták a szülők, és nem tudják elfogadni a nők, hogy a férfi félreléphet, és nincs azzal gond, ha az nem megy a család rovására, azaz: Van pénz, van idő a gyerekre, és van szex az asszonnyal.
2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A szüleim sosem csalták meg egymást (tudtommal és tudtukkal), mégis elváltak. Apám egy szarrágó, kontrollálniás szexista fąsz, anyám meg úgy volt vele, hogy könnyebb engem egy fizetésből felnevelni, mint egy ilyen hulladékra is főzni, mosni és hallgatni az uralkodós szövegeit. Ez a nyomorék még a közös vállalkozásban termelt vagyont is el akarta perelni anyámtól, pedig ugyanannyit dolgozott érte, ha nem többet, mint apám. Ellenben apám sosem nevelt. Szerencsére nem sikerült neki, anyám vitte az egyik házat, amit belőle vettek.



Szóval így alakult.

2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Jött egy jobb nő vagy egy gazdagabb pasi.

18/F

2020. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

4: a tojáshéj a valagadon, mit tudsz te a kapcsolatokról komolyan 😂


Felnőtt, normális emberek nem cserélik le egymást.

2020. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a feleségem bukott le a szeretőivel, mert 2 is volt. Ezért váltunk, két tini gyerekünk itta meg a levét.
2020. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Sok nő rájön, hogy a kisgyerek mellett nem akar egy óriáscsecsemőt is. Sajnos még mindig sok férfi gondolja azt, hogy azzal, hogy ő "a családjáért dolgozik" azzal neki le van tudva a dolga. Igaz a gyerek előtt is ugyan úgy dolgozott, tehát igazából semmi extrát nem vállat a gyerekkel, közben anyának meg minden a nyakába szakad. Nem véletlen hogy a válások jelentős része a gyerek 1 éves kora körül történik.

Ennek a dolognak lehet az is a hozadéka, hogy a nő "csak anya, már nem nő". Anyának sokszor szarni nincs ideje, nem hogy nőnek lenni. És kezdődik az elhidegülés.


Másik dolog amit én megfigyeltem, hogy emberek úgy kezdenek közös életbe, hogy k_rvára nem ismerik egymást. Összejöttek, mert bejönnek egymásnak, az első randin már dugnak, jó volt a szex, óó akkor minden rendben. Hogy amúgy semmi közös nincs bennük az nem lényeg. Hosszútávon erre nem nagyon lehet építeni.

2020. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én azért váltam mert elegem lett, nem volt harmadik fél. Másról sem szolt az életem, mint a munkáról otthon pedig a házimunkáról, miközben a férjemet lefoglalta a munkája és a hobbija, a gyerekkel csak a létfontosságú elfoglaltságokat volt hajlandó vállalni. Próbáltam szépen kérni, veszekedni, segítsen. Néhány napig-hónapig változott, aztán visszatért minden a megszokott kerékvágásba. Elgondolkodtam, minek gürizzek rá is, tiszta lakást meleg ételt, mikor ugyan ezt az életet nélküle is fenn tudom tartani, kevesebb házimunkával. Elváltam, életem legjobb döntése volt.
2020. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak válás miatt lehet, van, hogy simán változnak a felek a kapcsolat évei alatt, és elhidegülnek.
2020. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!