Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudod egy alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod egy alakuló kapcsolatban, hogy nincs más a képben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy el kell emgedni a multat, de az előző páromnak kb végig volt mellettem valakije. Gyanakodtam, de mindig kibeszélte magát, aztán kiderült mégis. Azt mondta persze, hogy engem is szeret, és azért nem mondta el a dolgot, mert tudta, hogy nem tetdzene, de nem akart elveszíteni. Nyilván ennyiben is maradt a dolog.

Tudom, hogy ő nem ugyanaz, meg ne abból induljak ki, csak egyszerűen, keveset találkozunk és beszélünk (covid osztályon ápoló, munkába be van öltözve sokat). Aztán így nem nagyon beszélünk, de nem tudom, hogy tényleg ezért ilyen kimerült és fáradt és talizunk keveset vagy valaki lehet a háttérben.


2020. dec. 21. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Nem valószínű, hogy van valakije, most az egeszségügyisek tényleg kimerültek.
Igen, simán lehet, hogy van valakije
Fogalmam sincs, adj neki esélyt, kezeld úgy, mintha nem lenne senkije rajtad kívül.
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudhatod biztosan, ez egy orosz rulett. Megesett már, hogy a pasi előadta hogy neki nincs más, velem tervez, aztán persze kiderült hogy félre k*rogatott a hátam mögött, a haverokkal való síelésre is csak azért ment el, mert ott volt a r*banca.

Nem fogod soha tudni, hogy nincs más, max utólag. Kockáztatsz, ha nagyon szereted és meghagyod a lehetőségèt annak, hogy megbántson.

Sajnos ez van. Vagy egyedül maradsz. Én mondjuk az utóbbit választottam, nekem elég volt az orosz rulettből.

2020. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez annyira gyomorforgató, hogy ilyeneken van időd merengeni, hogy elhányom magam.

Tudod mi van egy covid osztályon ma?

Ezek szerint fogalmad sincs. Elég szomorú.

2020. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Figyelj kettes, az előző párom is felelősségteljes, stresszes munkakörben dolgozott. A munkájára fogta, hogy nem ér rá, fáradt, kimerült stb, mégis volt ideje az exével szintén párkapcsolatban élni, és néha másokat is felszedni tinderen...

Ha nem éltem volna meg, hogy létezik ilyen, eszembe se jutna. Ő is utólag azt mondta, hogy a stressz levezetésére kellett a többi nő, az exét meg ugyanannyira szerette, mint engem, mind a ketten kellettünk az életébe..

Szóval eszembe se jut, hogy lógatná a lábát a munkahelyen vagy laza lenne, csak érted.

2020. dec. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!