Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Mit tesztek, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tesztek, ha van egy szép barátnőtök, de képbe jön egy mégszebb, Victora's Secret modell külsejű álomnő, akinek bejöttök?

Figyelt kérdés
Nektek is bejön nyilván, és még a kommunikáció és humor is működik köztetek. A kérdés: titokban viszonyt kezdenétek vele?

#nő #Victora's
2020. dec. 12. 03:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Megkérném őket, hogy verekedjenek össze, és aki nyer, azt választom a továbbiakban.
2020. dec. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mit tennék? Semmit. A szerelem messze több, mint némi külső vonzalom.
2020. dec. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Istenem, de buta kérdés ez. Aki ilyet kérdez, az nagyon keveset tud az emberi kapcsolatokról.
2020. dec. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
36%
Azonnal beszervezem harmadiknak a Palvin Barbit, hogyne.
2020. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, egy kapcsolat nem abból áll, hogy valaki szép, udvariasan egyértelművé tenném számára, hogy van barátnőm akit szeretek.
2020. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Épp most álmodtam ilyenről, a csaj félig lehúzott melltartóval gyakorlatilag rámmászott, de én végül ellenálltam, pedig már a phaszom is merev volt. Szóval nyugodtan mondhatom, hogy visszautasítanám.
2020. dec. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok egy naív bal-fsz, nem ma jöttem le a falvédőről, pontosan tudom, hogy a nőkben ilyen tekintetben nem lehet megbízni, ezért aztán mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül megdugnám a csajt.

A nők is megteszik ugyanezt fordított helyzetben.

2020. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne magadból indulj ki, nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít.
2020. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Csak annyira lenne titkos, hogy bevennénk harmadiknak pár évre :D
2020. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ, ki iránt éreznék valamit. Tetszik, nem tetszik, ember vagyok. (Itt sokakkal ellentétben nem tökéletes.) Viszonyt nem kezdenék, de ha a 2. lányhoz húznának az érzéseim, akkor szakítanék az elsővel. És ez nem a külsőről szólna, az csak egy bónusz lenne.


Amúgy meg, rengeteg ember félrelép. Kivéve itt. Itt soha, senki.

2020. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!