Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A thai masszázs happy enddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A thai masszázs happy enddel megcsalás?

Figyelt kérdés
Egy barátommal felmerült ez és én annak tartom míg ő nem mondván ez egy szolgáltatás. Kérlek indokoljátok a válaszotokat.

2020. nov. 14. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%

És ha megcsalás?


Ver? Csóró? Betegséget vitt haza? Nem törődik a gyerekkel?


Ha a válasz 4 NEM, akkor mit balhézol? Nyugogyá le csaje!

2020. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, ezt ugye szeretnéd a barátnődtől is hallani?

Nem vagyok elég szép? Nem mosok, főzők, takarítok eleget? Nem törődök a gyerekkel?Betegséget hoztam haza? Ha a válasz 4 nem, akkor mit balhézol Gézukám, nyugogyá le pasikám.

2020. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Az, mert ha valami random nővel csinálná a buliban sem "kiegészítő szolgáltatásnak" nevezné, hanem megcsalásnak.
2020. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%

#12: "Nem mosok, főzők, takarítok eleget?"

Az már miért az ő dolga lenne?

2020. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha üzleti érdekből (szolgáltató ágazatban) megölik a szerettedet, szülőt, testvért) akkor nem haragszol, hisz csak pénzért tette, tehát "nem bűnös",mert ő csak "szolgáltatott"? Ne ringassátok ilyenben magatokat! Megcsalás, és ne reménykedj!
2021. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!