Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez csak szórakozik,vagy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szórakozik,vagy akar is valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen(mondjuk házas 37 éves). Mindig fölcsillan a szeme ha meglát,flörtölget ha találkozunk. Utoljára belecsípett a fenekembe a munkahelyen. De azóta semmi,sose írt még rám messengeren se,hogy akarna valamit(más kolléga igen aki szemtől szembe nem csinált semmit). Ez most csak unatkozik,vagy arra vár,hogy én kezdeményezzek jobban vagy csak incselkedik és ennyi?
2020. nov. 8. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha házas, akkor nem kellene várd, hogy írjon.
2020. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Tőlem ne akarjon semmit egy olyan tahó, aki a munkahelyemen belecsíp a fenekembe. Ott csaptam volna fejbe.


Amúgy csak szórakozik, van aki nem nőtt fél és egy általános iskolás szintjén szórakozik nőkkel. Én elkerülném. Amúgy is mit akarnál egy házas embertől? Max megkettyintene, meg csipkedné tovabb a seggedet.

2020. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy, hogy ilyen kis naivan látod a dolgokat? Csak mert:

A: A pasi házas, alias a legkomolyabb szándéka is egy szeretői kapcsolat lehet, de a jellemzőbb az egy-egy éjszaka...

B: Aki olyan tahó, hogy a munkahelyen seggbe csíp téged, attól mit vársz? Én tuti leordítottam volna...

2020. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kikapós nős fsz, semmi több. Szólj neki, hogy csapkodja a felesége seggét, vagy az anyjáét.
2020. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A felesége nem hajlandó már lefeküdni vele, ezért muszáj neki máshol bizonyítást szerezni, hogy valaki még nézhet rá férfiként. A csípkedésért be is köphetnéd a főnöknél, micsoda egy tahó.
2020. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Súgd a fülébe, hogy soha többé ne csípjen a fenekedbe...(mások előtt).

És ha akar valamit, találkozzatok munkahelyen kívül.

2020. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj mivel vihető vagy nemsokára megfarkal,aztán mehetsz a többi közé
2020. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es: igen, szerintem is ez lesz. Látja rajta a pasi, hogy kapható, aztán ahogy megdugta, el lesz felejtve.
2020. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!