Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne valaki más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valaki más?

Figyelt kérdés

Negatív hozzászólásokat nem szeretnék kapni épp eléggé kivagyok így is !

Szóval 7éve vagyunk együtt van egy 5éves fiúnk 3éve házasok jelenleg pedig 7 hónapos kismama vagyok , mégis eltávolodtunk a párommal egymástól nagyon :( 10 órát dolgozik elmegy reggel 6 kor és hazajön este 6. fél7körül reggel és este dob egy puszit amikor hazaér ,zuhany vacsi és tv mire én elvégzem a teendőimet és beérek a szobába ő már ugye alszik :( 2.gyemekünket várjuk. első terhességem nemvolt ilyen mint most pl a libidóm az egekben volt de nemvolt hozzá társam :( vannak mikor 1-2- szó és vitában találjuk magunkat aztán azt kapom válaszul ha megemlítem hogy úgyérzem hanyagol hogy ne csodálkozak hoogy nem keres nem kíván mert felidegesítettem épp azzal amit mondtam és elmegy tőlem a kedve ! Mondanom sem kell majdnem minden este sírva alszom el ! bíztam benne mindig abban h szeret, a családjának él minden t megtesz értünk nemszenvedünk hiányt semmiben az igaz de érzelmileg igen! az elmúlt hónapok mind azt mutatják hogy kiszeretett belőlem vagy ami a legrosszabb hogy van valakije.??? Fiatal férfi kibirja nő nélkül hónapokat ? havi 1. alkalom általában hogy megkeres. Én szeretném ha közeledne, de semmi reakció .külön alszunk ezt én már nembirom lelkileg se testileg ezt a megaláztatást amit érzek miközben irok a könnyeimmel küszködöm!

volt pl hogy én igenis kerestem ő pedig mintha észresem vette volna kiment az éjszaka közepén a wcre bejött és aludt tovább :( annyit sem kaptam válaszul hogy neharagudj most nem, semmit mintha misem történt volna. én próbáltam megbeszélni azt mndta nem kivánta és mivan olyankor? hát semmi jólesett volna ha annyit mond most nem,.de hogy csak ugy szimplán aludt az szerintem durwa. ezek után is próbáltam nemfoglalkozni a dologgal és elhinni hogy ennyi de kezdem nem elhinni hogy ennyiről szól!

Hibátlan ember nincs és nemis lesz a földön én magam sem tartom annak elhiszem hogy van amikor nem jókor nemjót mondok neki ha ezt hozza ki belőlem 1 beszélgetés után mivel mindig ugy érzem flegmán válaszol vagy annyira némán hogy nemértem és ebből azt szűröm le hogy annyi kedve nincs hogy szóljon hozzám, persze ezt szóvá is teszem és csak durwább veszekedések jönnek amiután ő képes hetekig nemszólni hozzám!!!!!!!!!!

Amit sosem fogok megérteni! HA szereti valaki a másikat hogy birja ki hogy ne bújjon oda hozzá és ne ölelje át vagy egy puszit adjon ? :( ha ezeket elmodom neki azt mondja én miért nem megyek ő is vágyik erre azért mert férfiből van még neki is vannak igényei de kérdem én ha ez igyvan, és én oké nem keresem ő hogy birja ki? Én már majd szét szakadok a magánytól amit érzek mellette közben meg tudom hogy belehalnék ha elveszíteném,néha ugy érzem a gyerekek tartanak össze, és hogy nekem kellenne erőt venni mgamon és befejezni de nagyon fáj hogy igy viselkedik én szeretem azt tudom még mindezek ennek ellennére is :'(



2020. okt. 30. 11:15
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
csak harag van benne
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem beszéld meg vele.
2020. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi munka mellett nem csoda, hogy nincs kedve semmihez. Én is utálnám még az életem is, ha semmi másról nem szólna az életem, csak a munkáról.

Miért dolgozik ennyit?

2020. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az igen szavazatot mire adjátok? én arra irtam hogy lenne e szerintetek valaki más mellettem neki? (igen nem vagy csak harag) igent nyomtok a válaszaitokból meg mást értelmezek :)
2020. okt. 30. 11:25
 4/13 A kérdező kommentje:

Építőiparban dolgozik 1 cégnél ez a munkaideje (7:00-17:00ig)

ebben ugye nincs benne van az utazási idő amig hazaér , azélrt van hogy este 18:30 is van belőle.

2020. okt. 30. 11:27
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hogy van e más.

A kapcsolat viszont romokban. Ez így nem élet.

Beszélj vele őszintén, de határozottan a problémákról.

Kiderül hamar, hogy akar- e változtatni, mert mindkettőtök kell hozzá.

Ha nem, akkor jobb lesz nélküle, mindenkinek!

2020. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon idegesítő ez a sok felkiáltó jel, elég a pont is.
2020. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy kapcsolat két emberen múlik. Elmondod mi az ami neked fáj és rosszul esik, de nem látom hogy mennyire képzeled bele magad az ő helyébe.

Szerintem nem menthetetlen a kapcsolatotok csak krízisben van.

Pár terápia?

2020. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem túlórázgat, nem mobilozik többet, nem jár el gyakrabban, akkor nem valószínű, hogy lenne valakije, maximum ha munka közben vagy helyett csinálják.


Biztos a munka is lefárasztja, de elsősorban itt teljes érzelmi elhidegülés van, az már egy nagyon durva szint, ha szólni sem akar hozzád. :(


Szerintem komolyan meg kellene kérdezned tőle, hogy mégis mit szeretne így a jövőben? Mert így ti is tönkrementek és majd a gyerekek is...

2020. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon komoly, nagyon őszinte beszélgetés kéne nektek. Kövi hétvégén add le a gyereket a nagymamához és beszélgessetek! Ne hagyd, hogy kibújjon alóla. És próbálj ne túl érzelmes lenni, tudom hogy nehéz, de ha gyenge vagy és sírva vádaskodsz, az nem lesz jó. Higgadtan és őszintén!
2020. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatomat osztom meg, az én környezetmben van több olyan hozzád hasonló pár, gyerekek is vannak, h elhidegültek egymástól. Van h a nő a hibás mert elhanyagolta a férjét, az meg így elhidegült tőle. Van h a férfi a hibás mert nem tudja kezelni, h apai teendői is vannak, nem tudja kezelni a változást, így munkába, hobbijába menekül. Legtöbb párnak a gyereknevelés első éveiben jönnek ezek a helyzetek, ilyenkor jellemző az elhidegülés, válás. sajnos környzetemben több válás is történt már, pár éves gyerekekkel. Legtöbb esetben azonban nem volt megcsalás. Tehát egyáltalán nem biztos, h a te párodnak is van vkije. Annak más jelei vannak.

Én szerencsés helyzetben vagyok, nálunk minden remekül működik. Így objektíven látom a nálunk rosszabb helyzetben lévő párok életét. Azt is tapasztaltam, h a probléma közös megbeszélése nem működő opció, mivel az egyik fél, de van h mindkettő, nem kíván erről beszélni, így nem is történik meg a probléma megbeszélése.

Mi a megoldás? Megpróbálhatsz egy beszélgetést, de nagy a valószínűsége h ő ezt visszautasítja.

Másik megoldás a rendszeres közös programok, Hétvégenként egy kis kirándulás vagy bármilyen kisebb közös program. Idővel ez összehozhat titeket újra.

42F

2020. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!