Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A páromnak viszonya van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak viszonya van a szomszédasszonnyal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve. 6 éve vagyunk együtt, van 2 közös gyerekünk és az előző házasságából született fiát is együtt neveljük. A legkisebb gyerekünk fél éves, erre kiderült, hogy kb. 1 éve viszonya van a szomszédasszonnyal. Amikor szembesítettem vele, hogy ne nézzen hülyének, tudok mindenről, a megbánásnak egy szemernyi jelét nem adta, úgy viselkedett mintha teljesen normális lenne ez az egész. Az a nő külsőleg mindenben teljesen az ellentétem, evvel magyarázta hogy kell neki a változatosság és az hogy hódítson. Nem akarja megszakítani a nővel a kapcsolatot, ő teljesen jól érzi magát így. A nő 1 éve vált el a férjétől, azután jöttek össze a párommal. Ti mit tennétek az én helyemben? 28/N

2020. okt. 18. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Na, gratulálok! Ilyen a felelős gyerekvállalás 2020-ban...

Se házasság, se lakhatás, se pénz, de a babóca az kell, egyik a másik után.

2020. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidhez nem tudsz visszaköltözni?

Két gyerekre kapnál mondjuk 80e Ft gyerektartást. Ha volt egy elfogadható mértékű fizetésed, és abból számolnak gyedet, a szüleidnél meg nem kell a rezsibe beszállnod, akkor ez működhet. Szerény, nagyon szerény élet, de elfogadható. Amikor a gyed lejárt, értelemszerűen vissza kell menned dolgozni, a gyes semmire sem elég.


Ha nem tudsz hozzájuk költözni, akkor tényleg patthelyzet.

2020. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

Kidobnám.

A közös gyerekeket nevelném, az övét nem.

2020. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

8: Hát akkor itt nem az a legnagyobb baj, hogy a férjed milyen.

A világképed magában rejti a krachot!


A felnőttéváláshoz elengedhetetlen munka, hogy megteremsd a SAJÁT territóriumodat, és ne szivességi lakó legyél. Aki ezt elmulasztja, annak nehezített formában nyújtja be az élet ezt a feladatot. Neked most nyújtotta be.

Tessék megcsinálni, mert ez egy kikerülhetetlen feladat!

2020. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak annyi 😕
2020. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
Viszonyt kezdenék én is, aztán amint lehet, ott hagynám a francba.
2020. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Jól tette !:D
2020. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
2 gyerek, de se házasság, se saját számla, se saját megtakarítás, se semmi? Gratulálok én is. Így nem csoda ha pofa nélkül ilyet megcsinál. Hiszen nincs vesztenivalója igazán.
2020. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
16: Fsza és ha annak a kapcsolatnak is vége, megint csak a híd alá tud menni.
2020. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy en mit tennék, mert te szinte semmit nem tudsz, ezért is tette meg veled, mert tökre ki vagy szolgaltatva neki
2020. okt. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!