Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul erzem magam.

2020. okt. 4. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
ezt a kérdést előbb kellett volna feltenned, most már késő, nem tudod meg nem történtté tenni, és mi sem tudunk segíteni.
2020. okt. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
Pszt! Ezzel mindent elmondtam.
2020. okt. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha véletlen volt, elfeleded. Ha mardos a lekiismeret és úgy érzed soha többet nem vágysz ilyesmire, akkor elmondhatod...de...ha magadtól mondod el, örökre egy fekete pontot szerzel magadnak és egy olyan felemlegethető történetet, amit rossz passzban a fejedhez fognak vágni. Ilyenkor javasolt, hogy tartsd magadban. Mindenki előtt. Barátnőnek se beszélj róla. De, ha rákérdez a párod, mert látja rajtad, hogy vmi baj van, akkor őszintén tálalj ki. Vagy tagadd le. Te tudod, a párodnak mi a jobb. Számomra az lenne a legnagyobb baj, ha észre se veszi, mert közömbös vagy neki. :(
2020. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha te nem is tudod elviselni magad, majd én elvisellek önmagad helyett is... :D
2020. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

8as

Ne mondd el senkinek és akkor olyan mintha meg se történt volna????


hány éves vagy te szerencsétlen? :D :D és mi vagyunk a lúzerek XD

elcseszett egy életed lehet neked anyukám

2020. okt. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
Ohh nem kell ezen ennyire kiakadni,mindenkivel megesik...
2020. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kellene bántani a nyolcas válaszadót..

Pláne, hogy igaza van. Mintha meg sem történt volna..

És te kedves 15-ös szerencsétlen lúzer erkölcscsősz...

Te csak azért vagy magabiztos, mert nem tudod, hogy hányszor csaltak meg.

2020. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez nem nagy dolog! Tegye a szívére a kezét aki még egész életében nem lépett félre.. lehet, hogy a pasid is megcsalt már téged.
2020. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

17es

látom te ugyanannyira vagy debil mint a 8as válaszadó


"Te csak azért vagy magabiztos, mert nem tudod, hogy hányszor csaltak meg"

mielőtt valami hülyeséget írsz veszteském, megkéne tanulnod szöveget értelmezni

hol állítottam hogy engem nem csaltak meg? amennyire tudom amúgy nem csaltak meg, de ez nem jelent semmit ettől még simán megcsalhattak


"Mintha meg sem történt volna"

gondolom téged se zavarna ha a kedves párod ugyanezzel a felfogással csalna meg és rájönnél mi?

2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni, nyugi. Ezt a terhet ÖRÖKRE cipelni fogod és meghatározza majd a későbbi kapcsolataidat. A legjobb, ha mélyen magadba nézel átgondolod a miérteket és őszintén bevallasz mindent. Minden bizonnyal szakítani fog veled és ne legyenek kétségeid, de örökre elvesztetted a bizalmát. Innen neked már nincs visszaút.
2020. okt. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!