Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha mindig gyomorgor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig gyomorgorcsom van akarhova megy nelkulem a baratom?

Figyelt kérdés
Eljarkal autos talalkozokra stb. es felek hogy talal ott valakit aki miatt itthagy vagy megcsal, azert mert megunt vagy barmi. Mit tegyek hogy ez az erzes ne legyen bennem?

2020. szept. 26. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Legyél szingli, akkor nem kell szenvedned az alacsony önbecsülésedből eredő féltékenykedésed miatt.
2020. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

"alacsony önbecsülésedből"


A valós helyzetértékelés miért szeretik sokan így nevezni?

2020. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg már most félrekefél, csak ürügynek mondja az autós találkozókat.
2020. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Persze #2, az autós találkozón csak úgy hemzsegnek a nők. Legalább ez a kérdés jól van feltéve: mit tehetek a beteges féltékenységem ellen, nem pedig hogyan verhetném láncra a páromat, hogy ne menjen sehova és hogyan szabályozhatnám, hogy mire gondoljon (mert mi van, ha nők járnak a fejében...)

Nyilván a kérdező megfigyelte már a környezetében, hogy sokan akkor sem féltékenyek, ha kívülről nézve gyanús szituációk történnek, mások meg a féltékenységük folyamatos szorongásban jelentkezik, melynek fókusza, hogy ők nem elegendőek, nem szerethetőek, van náluk jobb. Ez mi, ha nem alacsony önértékelés? Pszichoterápiával tehetnél azért, hogy ebből kigyógyulj. Sokat segítene az életed más területein is, mert tutira máshol is okoz elakadást önmagad alulértékelése.

2020. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

#3 nem tudom, minek kell még olajat önteni a tűzre...

A kapcsolat bizalomra épül, ha az nincs meg, veszett ügy.

2020. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen normális szerintem. Mindenki így érez valahol, a párkapcsolatok mondjuk ki olyanok mint egy verseny minél jobbat, többet akarnak az emberek. Teljesen normális, hogy félsz,sajnos teljesen megalapozott.
2020. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem vigasztal tudom, amit most írok, de teljesen megértelek. Sajnos nekem is voltak felelmeim. Amik be is következtek. A kollégájával jöttek össze. Túl sokat dolgoztak együtt, így "akarva akaratlanul" osszemelegedtek. Azt javaslom, ne piszkáld őt azzal , hogy féltékeny vagy, de járj nyitott szemmel
2020. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy munkában is lehet ismerkedni. Nem kell ahhoz autós tali😊. Különben járnak oda jó csajok. Naná, tudom.
2020. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#2! Nem vagy az ismerősöm én egyszer ugyanezt kérdeztem hasonló szituban! 😂
2020. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

4-es! Azért nem szeretem az ilyen oktondi okoskodást, amit itt leírsz, mert tetszik vagy sem, ez amit írsz: " hogy ők nem elegendőek, nem szerethetőek, van náluk jobb" -ez igaz! Ha nem volna, akkor nem volna mindenki életében rengeteg szakítás, még a házasságok közel kétharmada is válással ér véget, akkor itt is csak annyi a baj, hogy "alacsony az önbecsülés"? Mert nagyon nem! Sosem értettem miért vannak olyanok mint te, akik a legtökéletesebbnek, legszebbnek, legjobbnak akarják hinni magukat, miközben ők maguk is tudják, hogy nincs így! Mert ez nem normális! Ez HAZUGSÁG! így nagybetűvel, amit te és a hozzád hasonlók csinálnak az önbecsapás, csak arra jó, hogy teljesen elveszítsd a kapcsolatot a valósággal. Az önértékelésünket alapvetően a külvilág visszajelzései alakítják ki. A kérdező is valószínűleg azért tart ettől, mert tudja, hogy jó eséllyel elveszti a párját, és tudod mit, ez a reális, csak ezt szomorú dolog kimondani, így jöttök páran ezzel a habos-babos önértékeléses hülyeséggel, nem az ő önértékelése rendben van, a gondok a tieddel vannak!

Pszichoterápiával tehetnél azért, hogy ebből kigyógyulj. Sokat segítene az életed más területein is, mert tutira máshol is okoz elakadást önmagad túlértékelése!-kis korrekcióval látod igazat is írsz!

2020. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!