Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról akinek van felesege vagy elettarsa, illetve gyereke is, de mellette más nőhöz járkál?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nem kerül valaki ilyen helyzetbe, könnyen ítél el más embereket. Én sem preferálom az ilyen életmódot, és nem szép dolog, de amikor már átmész sok mindenen, akkor megtanulod nem elítélni az embereket, amíg nem ismered a történetüket.
2020. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudhatod, miért is járkál máshoz. Egyébként sokan csinálják valóban, mindenkinél más a motiváció.
2020. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Manapság ez trendi, aki megteheti, az el is jár más nőkhöz. Nekem van vagy 40 negyvenes családos férfi ismerősöm, 4 el is járkál péntek, szombat este más nőkhöz. Szerintem ez 40 felett alap, egészségmegőrző ereje van.
2020. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy vagy kapizárási pánikja van, vagy csak szimplán komplexusos, és így próbál bizonyítani magának valamit.

Olyan ez, mint az óriás terepjáró. Státusszimbólum, farokhosszabbító, az egyik embernek minden pénzt megér, míg a másikat taszítja már a látványa is.


Akinek közel 40 évesen is az a legfontosabb, hogy minél több nőbe belemártsa, az nem boldog. Az nem kötődik, nem szeret. Az pótcselekszik. Én elhiszem, hogy egy házasság ki tud fáradni. Azt viszont nem hiszem el, hogy a sok, névtelen nő pótolni tudja azt az egyet, akihez jó hazaérni, akinek mindig jó az illata, akivel meg lehet élni az intimitást, de a vadságot is ugyanúgy. Én sajnálom azokat, akik ezt nem tudják megélni. Nekem is volt ilyen korszakom. De normális esetben ez elmúlik, és utána az ember megkeresi azt, akihez jó kötődni, akivel a hűség nem teher, hanem evidens része a mindennapoknak.

2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Manapság hűséges kapcsolat szinte nincs, max 10/1. Egyik fél mindig csalja a másikat, tapasztalat több 100 kapcsolat által (elmondottak, mert pszichológus a testvérem és 100-ával mennek hozzá, hogy ilyen meg olyan megcsalád volt, most mi legyen).
2020. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hímluvnya.
2020. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyomorult patkány az ilyen
2020. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik másik nő tud arról hogy házas / gyerekes pasi ,,jár,, hozzá az annyit is ér általában. Normális épeszű, nő szóba sem állna veled olyan téren. Maximum olcsó 100x használt ribizliket kaphatsz meg ebben biztos lehetsz!!!
2020. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

Keresi a nökben ami az otthonibol hiányzik,-humor, elismerès- szex. kinèl hogy.

Megvetendö èrte ha boldogtalan, az más kèrdès.

2020. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha boldogtalan, akkor váljon el.
2020. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!