Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, szeretnétek tudni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretnétek tudni, ha visszatérően megcsalnak, viszonyt folytatnak mellettetek, miért?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha többször előfordul, annak egy oka van: hülye vagyok, mert nem dobtam ki az első után.
2020. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit akartam mindig kiderítettem és megtudtam. Ha meg nem akartam tudni valamit, akkor nem érdemesítettem annyira az illetőt, hogy egyáltalán foglalkozzak a vele kapcsolatos dologgal egy percig se.
2020. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megcsalnak igen, szeretném tudni. Egy életem van nekem is, ne bsszam már el egy hűtlen, hazug fsz miatt. Visszatérő megcsalás nálam nem opció, mivel az első után rögtön elváltam.És a későbbiekben sem tűröm el, ha valaha adok még lehetőséget egy kapcsolatnak.
2020. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném tudni.
2020. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó azoknak, akik ilyen határozottak tudnak lenni! Ez egy nehéz kérdés, sokat gondolkodtam rajta. X év házasság, gyerekek megszületése után egy nőnek ez nem olyan egyszerű. Én azt gondolom, egy alkalmat talán meg tudtam volna bocsátani, bár a bizalom megrendült volna. De ha a visszatérő azt jelenti, hogy egy nővel csal hónapok óta, az előbb-utóbb váláshoz vezetne. Ha azt jelenti, hogy mindig mással, azt el sem tudom képzelni. Iszonyúan fájna, nem tudom, hogy lenne-e olyan élethelyzet, amiért elviselném. És megérkeztünk a kérdeshez, hogy akarnam-e tudni. Nem tudom.

Azért egy ilyen helyzetben a nő biztos érzi, hogy valami megváltozott. Van aki inkább letagadni szokta a problémákat, van aki megoldani.

Mi úgy mentünk szét, hogy nem tudtam, hogy csalt, a mai napig tagadja, de éreztem, hogy gáz van. Amikor beszéltünk róla, ő már csak azt a megoldást látta, hogy elköltözik.

2020. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Sokkal könnyebb határozottan dönteni mint évekig kérődzeni a megfelelő megoldáson, miközben az élet csak múlik feletted. Aki bizonytalan, és a gyerek, anyagiak, mer' csak 7 év, 10 év volt mögé bújik, az valójában kényelmes, lusta, kapcsolatfüggő, mazochista gyenge jellem. Vagy jobbá akarod tenni az életed, vagy dagonyázol a szrban még évekig feleslegesen. Jobb a helyzet nem lesz(esetleg ideig-óráig, de ez megint csak saját magad becsapása), ha benne maradsz, max. a mesékben. És bizony vannak olyan emberek, akiknek nem lesz gusztusa a párjukhoz többet már egy félrekefélés után sem. Én pont ilyen vagyok.

2020. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha elvitte a nő lélekben, akkor azt megérezném és igen, akarnék róla tudni. Ha csak szex, akkor nem.
2020. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Igen, ha gyanúm volt mindig ki is derítettem valahogy az igazságot. Mindig bejöttek a sejtéseim. Sőt akivel megcsalnak, annak a nevét is tudtam. Úgy voltam vele, hogy egy bizonyos testrészt nem akarok valakivel felváltva használni. A gondolat is undorító, hogy egy idegen testnedvei a párommal érintkezik, utána meg pár nap eltéréssel velem is ugyanúgy.
2020. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!