Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj valaminek a hiánya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj valaminek a hiánya, ha közben rossz, mikor megkapom?

Figyelt kérdés

Megtörtént. Nagyon fájt. Először tagadta, majd elmondta, de úgy érzem, hogy nem mindent. Szétestem, összetákoltam magam. Vágyom az érintésére, az ölelésére, a közelségére, hogy olyan legyen, mint előtte, de mikor megsimít, elhúzódom, mert szinte éget.

Nem értem. Fel akarom dolgozni, túllépni rajta, de mindig "felböffen" és olyankor gyűlölöm. Elmúlik valaha? Lehet olyan, mint régen?



2020. aug. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ha majd megszabadulsz a birtoklás rabságából
2020. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? Dobjam be a közösbe? 😀
2020. aug. 5. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lesz olyan, mint régen, mert a bizalom megszakadt.
2020. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokaknál megszakad. Azok mind örök tanácstalanságban élnek utána? Nem akarom elhinni.

De miért rossz érzés, ha megérint, mikor igazából erre vágyom? Azért, mert megszakadt valami...értem. De meg fog válhozni, ha újra kialakul a bizalom?


Bocsánat a sok kérdésért.

2020. aug. 5. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ő megcsalt, te még ugyanúgy szereted, ezért vágysz rá, de mivel tudsz arról, hogy mással volt, ez okoz benned egy törést, egy ellentmondásos érzést, mert igazából haragszol is és gyűlölöd azt, amit tett.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon sok munka visszaállítani a bizalmat, és ebben neki aktív szerepe van.

2020. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez személyiségfüggő. Idővel kiderül, hogy te meg tudod-e bocsátani annyira, hogy együtt maradjatok.
2020. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!