Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félre lép vagy sem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsy2021 kérdése:

Félre lép vagy sem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok bocsi ha sok tőlem az értelmetlen kérdés csak, egyszerűen kíváncsi vagyok más ember véleményere is. Olyanrol lenne szó hogy a barátnőm előző kapcsolata nem volt olyan jó viszont simán csalta mert nem érdekelte ennek ellentetjebe velem szembe bűntudata volt h 1 pali be próbálkozok el lökte magától meg fel pofozta aminek örülök 😅 a kérdés az lenne h szombaton el megy az "infibe" 3 fiú barátjával és 1 lánnyal a kérdes h mire számíthatok első infi diszkója, lesz és nem e fog félre lépni vagy bármi mást csinálni olyan allopatba?! Szerintetek? 🙄


"utóirat nem tudtam mit ki találni fenre kérdésnek bocsi előre is"


2020. jún. 25. 04:36
A kérdező szavazást indított:
Félre lép
Fojtassuk a kapcsolatot
Legyünk inkabb barátok
23 szavazat
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol benne minek vagy vele?
2020. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az infi? Amugy nem fog feltetlenul felrelepni, van aki tanul a hibaibol es van aki nem. Nezd meg, hogy viselkedik a program utani napokban, kerdezd ki, milyen volt, meseljen, de hagyd, hogy o meseljen, ne menjen at faggatasba a dolog, es ne probald minden aprosagba belemagyarazni, hogy tuti megcsalt.

Van aki csak egy szar kapcsolatban csalja meg a parjat, mondjuk ez se megoldas, de az ilyen ember nem fog “csak ugy” megcsalni, plane ha esetleg sikerult fejlodnie is azota szemelyiseg teren...

2020. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem attól fog félrelépni hogy elmegy bulizni...

Amúgy a tini kategória lentebb található.

2020. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-3 kommentelő válaszát köszönöm ☺️

(2 kommentelő "infi-infinity diszkó")

2020. jún. 25. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

3 fiú "barát" ? :D

Már itt bűzlik, túl sok a hím

Az exem lányokkal nem engedett buliba, nem hogy fiúkkal

2020. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
5 Az a te bajod, hogy pszichopata exed volt. En barmikor elmegyek sracokkal bulizni ugy, hogy egymashoz sem erunk, nemhogy tobb tortenjen.
2020. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Grat, de nem voltam kíváncsi a véleményedre
2020. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyugi lányok :3 a 2-3 fiú barát az azok akikkel iskolába és kint szokott velük hülyéskedni (a barátnőm jobban ki jött a fiúkkal mint a lányokkal) és ja :3 csak egyszerűen és túlságosan féltem :(
2020. jún. 25. 20:27
 9/11 acelsziv ***** válasza:
100%

8: Te nem őt félted, hanem magadban nem vagy biztos, hogy elég vagy neki.

Ezen dolgozz és nem leszel féltékeny.

2020. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Majd máma ki derül mi lesz 8-9-től megy én meg holnap nem tudok fel menni h találkozzak vele csak jövőhet vásárnap 🙄
2020. jún. 27. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!