Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi úgy dönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi úgy dönt, hogy megcsalja a barátnőjét, hogyan lehetne megoldani ezt a helyzezet?

Figyelt kérdés

Tipikus pléda: hosszú kapcsolat, ami ellaposodott, de mégse lehet szakítani, mert vannak dolgok. Az ember egy kis izgalomra vágyik, és na... Miért ne lehetne egy kicsit bevállalósabb? Miert ne próbálhatná ki a hűtlenséget? Valahogy izgalmasnak tűnik.


Az eset a következő: a férfi hazudott a barátnőjének, és titokban elment egy szórakozóhelyre, ott megismert egy lányt. Már volt csók, tapi a helyszínen. Ez volt egy hete, onnantól másik Facebook-on megy a cset, hogy mikor találkoznak már stb. Szóval valahogy meg kellene oldani a szexet. Neki most nemsokára lenne jó, mert a lakótársa (barátnője) nem lenne otthon, mindketten egyetemisták. A férfi azonban sajnos nem tud elszabadulni, mert aznap a barátnővel van programja. Szóval kivesz egy hotelt majd. A férfi örülne, ha nem csak a szexre, de az egész napra a lánnyal lehetne. De mit lehetne hazudni, hogy egy napig nem lesz otthon?


Tippeket kérnék...


2020. jún. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Mondd a barátnődnek, hogy vele ma estétől végleg befejezted és máshol alszol.

Ne szédíts egyszerre két embert!

Ffi.

2020. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális választ.
2020. jún. 7. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
"mégse lehet szakítani, mert vannak dolgok", szakítani mindig lehet, főleg ha még csak egyetemisták vagytok. Elég nagy baj, ha a kapcsolatodban nincs izgalom. Akkor mi van? Mert ezek szerint érzelmek és tisztelet sem. A megcsalás döntés kérdése. Te döntöttél, de nem a barátnőd mellett.
2020. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem lehet megmondani a párodnak, hogy Szívem, ellaposodott a kapcsolatunk és úgy érzem ha így folytatjuk elmúlnak az érzelmek. Mit tehetnénk, hogy újra egymásra találjunk?

Lehet elgondolkodna a lány rajta és nem a félred.gás lenne a megoldás rá. Mert úgyis kiderül és úgyis szakítás a vége. Akkor miért jó meg is alázni a másikat?

2020. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem elégedj meg a pár órával, még akár az is gyanússá válhat, ha nem találsz jó alibit.


Megcsalt a párom úgy, hogy én egész nap dolgoztam, ő nem. Mikor hazaértem (kicsit korábban, mint szoktam) nem volt otthon, akkor vált gyanússá a dolog, mikor nem értem el. Kb egy óra múlva ért haza, azt mondta elugrott cipőt nézni magának (akkor már beszéltünk erről, hogy kellene neki is nekem is venni és majd elmegyünk együtt), de nem talált. Aztán megkérdeztem, hogy de miért ment egyedül, hisz együtt akartunk menni, plusz ha már elment bemehetett volna a boltba is, mert kellett volna ez-az. Aztán annyiban hagytuk ezt a beszélgetést, de nekem valahogy volt egy megérzésem, ami be is jött, mert pár nap múlva bevallotta, hogy aznap megcsalt és nem vásárolni volt.


Szóval én amondó vagyok, hogy első körben, ha tényleg meg akarod csalni, akkor elégedj meg pár órával, hisz abban is benne van a rizikó, bármi közbejöhet, ami miatt gyorsan haza kell menned, és olyan programot találj ki alibinek, amit szoktál esetleg csinálni máskor is.


U.i.: a nőknek jók szoktak lenni a megérzéseik! Ha bármiben is mutatod, hogy valami változott az életedben, észre fogja venni és gyanús leszel. Tapasztalatból mondom.


Nem mondom, hogy helyes amit tenni készülsz. De ha már csinálod, akkor okosan, hogy e lehető legkevésbé fájjon a másiknak...


Üdv,25N

2020. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!