Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyiben lehet egy igazi kapcsolat, szerelem?

Figyelt kérdés

Igen, én lennék a harmadik fél, pedig fogalmam sem volt róla.

Szóval... Adott a férfi, akivel egy társaságba kerültem. Nem igazán beszélgettünk sosem egymással külön (üzenetben, telefonon), de minden egyes találkozáskor érezhetően közeledett felém, megvolt köztünk minden, amire lehetőségünk volt. (Bizonyos okok, és emberek miatt elég korlátozottak voltak a lehetőségek, ebbe nem mennék bele annyira). 4 hónapon keresztül akárhányszor látott, nem bírta ki, hogy ne legyen a közelemben. Aztán egyszer egész véletlenül (egy barátja szólta el magát) kiderült, hogy neki barátnője van, aki mellesleg hozzá is költözött addigra. A lánnyal kb akkor jött össze, amikor velem is elkezdte a flörtölgetést, stb. Na most én elgondolkodtam kicsit. Ha a kapcsolatuk első időszakában ezeket megtette azzal a lánnyal, akkor ez az egész köztük mennyire igaz? Azóta eltelt pár hónap, együtt is vannak még állítólag, gondolom a csaj nyilván nem tud semmit.. Esetleg azóta kialakulhatott benne valami a csaj iránt, vagy ez az egész inkább egy színjáték? Mivelhogy már az első pár hónap után megcsalta, meg folyamatosan flörtölgetett. (Én nem szeretnék semmit tőle, csak véleményekre lennék kíváncsi). Igazán szerelmes, vagy inkább csak egy igazi hazudós?


2020. máj. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy szerelmes legyen a lányba.


33N

2020. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem igazi a szerelem, ha már az elején is kikacsintgat az egyik fél, jelen esetben a férfi, aki nem bír magával. Valószínű kényelmes az élet a megszokott barátnővel, de hiányzik neki a kis vadászat, flört, miegymás.
2020. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyem férfiak akik sosem állnak le, mindenkivel kikezdenek, a kapcsolataikat nem zárják le, hanem párhuzamosan futtatják, és talonban is van pár nő rakva vészhelyzetre.

Ezek a férfiak ált. az átlagnál jobban néznek ki, sármosak, jó kiállásúak, bárkit megkaphatnak ezért nem tepernek, gyakran a nők kezdenek ki velük.

De nem agresszív rosszfiúk ahogy itt hiszik sokan, inkább behízelgő természetűek és sokat hazudnak.

2020. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért éppenséggel meg nem csalta, de bármi lehet!
2020. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En onmagaban nem itelem el, ha valaki osszejott valakivel, akivel kellemes langyos alloviz van, de jo, a semmihez kepest plane, es utana masba beleszeret. Es nem itelem el, ha elso puszi elott meg nem szakit, mert realisztikusan, nem szeretne ket szek kozul a pad ala.

Nincsenek gyerekek, nem tarskereson szelhamoskodott.

Gyakorlatilag harmadik nelkul is szetmennek a parok, emiatt nem fognam vissza magam.

Szemely szerint nekem ez soha nem ment, de nagyon banom, mert hosszu ideig voltam maganyos.

2020. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tudhat szeretni, aki nem becsületes, nem emberi, nem adja oda magát, akinek nincsenek emberi jellemzői?

NEm a szerelmi jelleg a kérdés, hanem annak mélységei, gyökerei.

Ennek az embernek nincsenek mélységei, gyökerei, lelkiismerete, becsülete, magja, igazsága, emberi minősége.

2020. máj. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 De, sajnos meg is csalta, mert amikor adódott lehetőségünk, akkor éltünk vele.

Tudom, hogy ez most nagyon rosszul hangzik, de tényleg nem tudtam a lányról, soha senki nem említette előtte, még csak nyomát sem láttam sehol...

2020. máj. 12. 06:23
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

#3-as mennyire tökéletesen fogalmaztál.


Ez így igaz ahogy Te leírtad. Abszolút nem a vagánykodó rosszfiúk azok, hanem a hazug sunyi jófiúk. Gondolom találkoztál párral Te is, ha ezt így leírtad.

2020. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöket sem szereti. Az ilyen emberek nem képesek érzelmekre. Csak büszke rà hogy két nőt próbàlgat pàrhuzamosan.
2020. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a kultúrája, a stílusa.

Van, mikor az elegáns, gáláns, minden nőnek kijáró tiszteletadást a nők félreértik.

2020. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!