Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik félremennek a kapcsolatuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik félremennek a kapcsolatukban/szeretőt tartanak vajon számolnak azzal a lehetséges következménnyel, hogy hazavisznek valamilyen betegséget, amivel a párjukat megfertőzhetik?

Figyelt kérdés
Most konkrétan erről az oldalról szeretném megközelíteni a témát, mert arra vonatkozóan már sok kérdés írodott itt az oldalon, hogy vajon mennyire etikus hazudni erről a másik félnek, engem viszont az érdekelne, ki hogyan reagálna, ha így fertőzné meg az, akibe a bizalmát fekteti és mi játszodik le abban, aki erre az egészre fittyet hányva szexel felelőtlenül másokkal.
2020. ápr. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan sajnos szarnak bele.
2020. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
A férjemmel semmi szex nincs már régóta. Mert fertőzném meg? Ezzel az erővel a boltban vagy munkahelyen is összeszedheted a vírust.
2020. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk otthon mar nincs szex, kulonben gumi lenne.
2020. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk a boltban vagy a munkahelyen nehezen szedsz össze szifiliszt vagy fertőződsz meg HIV-vel, szóval ez elég sz@r érv.


Vannak betegségek, amelyek ellen a gumi sem véd, pl szifilisz. Csökkenti a fertőzésveszélyt némileg de nem zárja ki azt. Szóval ez az érv sem állja meg a helyét.

2020. ápr. 16. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

4 es

Hogy fertőzném meg a férjem ha nincs szex, okostojás.

2020. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez tiszta sor, a második mondatodra reagáltam, mivel az bagatellizálja a téma komolyságát.
2020. ápr. 16. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyet nem érdekli.
2020. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Apám így vitte haza az instant méhnyakrákot édesanyámnak :( Már elhunyt :(


Az emberek megcsalás közben nem gondolnak erre, pedig nagyon sok olyan betegség van, ami nem látszik, mégis simán fertőz gumi mellett is. Gondolom nem mindenki küldi el a szeretőjét szűrésre szex előtt.

2020. ápr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

Én HPV virust kaptam el az exemtöl.

Elsö férfi volt az életemben.3 és fél év volt.Minden évben kérek HPV teszelést is.

Majd pozitiv lett 3.èvben.Sokat olvastam utána igy volt egy olyan gondolatom mivan ha töle kaptam el.

Persze tagadta h megcsalt volna majd honapokkal kèsöbb kiderült egy egyèjszakása.Szakitás majd egyre többet hallottam vissza màs emberektöl.

Azòta eltelt pár év,az immunrendszerem gyenge.2 ève a mèhnyakrák szürèsem P4 es lett.Azonnal mütet.Konizácio,mèhnyakcsonkitás!

A mintavètel még nem mutatott rákot.Azota fèl évente mennem kell méhnyakrákszürèsre

Ha csak P3 leszek,ismét mütét.Alapbol is nehezebb lenne teherbeesnem,de mégegy mütét után teherbeesni képtelenség lenne,persze ha a méh marad.

És még csak 28 èves vagyok.Rettegek az eredményemtöl mindig😕

Sajnos a HPV ellen a gumi sem vèd.

2020. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!