Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás miatt merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás miatt merevedési zavar? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm megcsalt és kifigurázott engem a srácnak, minden bizalmas dolgot elmondott rólam. Már két hónapja szakítottam vele, de egyre kevésbé áll fel és hamar lelankad. Orvos szerint semmi bajom. El fog múlni?

2020. ápr. 3. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez simán lehet pszichés okok miatt is, főleg ha egy lelkiismeretes személy vagy, és a szívedre vetted a dolgot, amit amúgy nem érdemes.
2020. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs bajod orvosilag, mert pszichés dolog. Nekem is volt hasonló és nehéz túljutni rajta.
2020. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés...
2020. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló bajom volt csak más váltotta ki. Pszichológushoz jártam de nem teljesen oldódott meg. Ami a gyógymód volt. ESZO -keress rá-módszer. Aztán még beszélgettünk a jó előjáték és petting technikákról. Tudod van az a szlogen ha el tudod képzelni,meg tudod csinálni. Ha elképzeled,hogy jó vagy az ágyban az is leszel. Ha sok normális szakirodalmat olvasol,elhiszed hogy azok alapján jó leszel.

Nekem olyan alap önbizalomépítéssel kezdődött,hogy idegen emberekkel kellett beszélnem pár szót. Aztán csak nőkkel,majd korom beli nőkkel. Ha érdekel még írj privátot.

2020. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy gondolom. Nekem sincs már libidóm, de én nő vagyok, nálam ez kevésbé látványos. Hiába próbálkoztam kapcsolattal, nem élveztem a szexet és ennek voltak jelei. És a masztit se élvezem. Ez van, nincs kiért, úgyhogy nem is bánom, hogy nincs libidóm.
2020. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!