Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vessek véget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget?

Figyelt kérdés

December óta szerető vagyok. Decemberben taliztunk vagy 4x ,ebbe az évben még nem. De beszélgetünk amikor tudunk.

csak csókok voltak.

Egyszer próbáltam lezárni.de valamiért mégis beszélünk ugyan úgy.

Hogy fejezzem be vele végleg?


2020. febr. 24. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

hagyd abba

kezdj ki velem és akkor vége lesz:)

2020. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Némi akaraterő, határozottság szükségeltetik hozzá, de te ennek híján vagy a jelek szerint.
2020. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod a kommunikációs csatornákat
2020. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ebben az esetben nem lehet a kommunikációt tiltani


amúgy ahogy nézem ez nem egy izzó kapcsolat, tehát egyszerűen ne kezdeményezz soha és kész. El fog múlni szerintem

2020. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
beszélgess vele, de ne kezdeményezz. A személyes talit ne engedd
2020. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem tunik szeretoi viszonynak, inkabb annyi h negyszer csokoloztal egy honapban egy pasival, mondd meg neki h tobbszor nem csokolozol vele es ennyi. Jezusazurban.
2020. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!