Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátnőm találkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm találkozik ketesbe (publikus helyen) egy fiúval kit a buszmegállóba ismert meg az minek számít?

Figyelt kérdés

Nagyon agodom mert szinte soha nem talakoztak élőben.

És a fiú próbálkozik de elvileg a barátnőmnek nem tetszik. Mit mondjak neki? Mit keljen reagálni? Hogy közöljem hogy nem akarok hogy tálálkozanak.


2020. febr. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én esküszöm hűséges vagyok, de ilyen helyesírással rommá csalnálak.
2020. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik neki, de találkozik vele... Már itt nem értem a történetet.
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Már most meg vagy csalva.
2020. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiú próbálkozik,a barátnődnek nem tetszik a srác,de találkozik vele. Idő kérdése hogy megcsaljon
2020. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukó.
2020. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Együtt lakok a barátnőmnel. 2 éve vagyok együtt vele. És ő szól hogy ne legyek féltékeny . Mit mondjak neki hogy meg győzem hogy ez nem természetes dolog hogy így idegen fiúkal találkozik?


Avval érvel hogy régi barátja de nem is ismeri fb bezséltek meg egyszer találkoztak a buszon.


Atól hogy fél éve ismerte meg az nem régi barát.

2020. febr. 22. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Kamu

Sztm mond meg neki, hogy ha taliztik vele, akkor viszlát.

N27

2020. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AnonimAthlet ***** válasza:
100%

Ne haragudj de, hogy lehetsz ennyire papucs???

Majd mellettem fog idegenekkel találkozni akik buszmegállóban akarták felszedni?? Én még még asszisztálok hozzá??

Szerintem keresd meg a tökeidet és legyél férfi ha, hagyod hogy így banjanak veled nagyon keserves életed lesz.

2020. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!