Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme beszélni a szeretővel?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt egy viszonya, a nővel még mindig tartják a kapcsolatot. 2 hónapja külföldön van a férjem. Mielőtt hazajön, szeretnék beszélni a nővel, hogy hagyjon minket, hogy helyre tudjuk hozni a dolgokat. Vagy nincs értelme?
2020. febr. 16. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a férjednek sem könnyű mert nem monogám típus. Szeret, biztos jobban mint a szeretőt, ezért nem hagy el.

Valamit viszont szeret a másikban is.

Én 4 éve vagyok szerető. Már többször szakítottam vele. Mindig megkeres, mondja szeret de kötődik a családjához is. Válaszom: Felesleges lenne a szeretővel beszélni.

2020. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a férjed naív,hanem te is.A szerető azt csinál,amit akar.És nem ő fogja tönkretenni a házasságotokat,az a házasság már akkoris rossz volt,amikor a szerető megjelent.És vajon kik miatt lett rossz? Miattatok!
2020. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Annak lenne inkább értelme, ha összecsomagolnád a holmidat...
2020. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben a férjednek kell döntenie, gondolom a másik nő tudja hogy léteztek,ergó tudja hogy mennyire rossz lehet.
2020. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is exszeretokent írok neked. Egyetlen okból lenne érdemes csak beszélned vele, ha attól felnyílna a szemed, és reálisan látnál. De nem hiszem, hogy ez meg fog történni, úgyhogy túl sok értelme nincs. Leírom, nalunk, hogy volt, hátha segít. Én fiatal voltam. Nagyon. A férfi és a felesége 10+ több nálam. 3 évig voltunk együtt. Én halálosan szerelmes voltam, a férfi is, bár O talán kevésbé. Nekem O volt az első hosszú kapcsolatom. Náluk egy kisgyerek volt, úgy volt, hogy szetmennek, lesz közös életünk stb. (Addig is volt egy közös alberletunk.)Beszélt velem a nő, de addigra én már belefáradtam a huzavonaba, nem akartam, lezártam a kapcsolatot. Elmondtam neki is, hogy én kiszálltam, de ne higgye, hogy ettől a férje hűséges lesz. Ugyanúgy nem szerette már, ugyanúgy máshoz fog menekülni. A nő így is ragaszkodott hozzá. Egy darabig külön voltak, aztán együtt, aztán a férfi újra szerelmes lett, osszekoltozott mással is, aztán mikor vége lett a kapcsolatnak, vissza, és így tovább. Én a szakitasunk után másfél évig nem beszéltem vele, de aztán keresett, később megint lefeküdtunk, majd még évekig megint, de csak egy évben egyszer. Miert? Mert nem tudtam igazán elengedni, amíg nem hultek ki teljesen az érzelmek. O mindig keresett, és azóta is bármikor ugrana az ágyamba, pedig már 20 éve vége! Persze rajtam kívül is félrelépett azután is. Ne legyenek kétségeid, ha a nő szakítana vele, nem miattad tenné, a férjed pedig legfeljebb egy darabig, kényszerből lenne hűséges hozzád. Kell ez neked? Én kíváncsi lennék, annak a feleségnek jó volt ez? A gyerekük élvezte az állandó költözést, drámát, csiki-csukit egész gyerekkorában? Nem hiszem. Lehet, hogy fizikailag meg lehet fogni egy férfit a gyerekkel, de érzelmileg nem. Ha ezt választod, elveszed az esélyt magadtól, hogy a későbbiekben boldog kapcsolatban elj, mert ez már nem lesz az. Hidd el, ha beszelnel a szeretővel, O is tudna neked érdekes dolgokat mondani. Ne felejtsd el, aki szeretőt tart, mindenkinek azt mondja, amit a másik hallani akar. A szeretőnek is, de neked is!

Off: Nem te vagy véletlen az a 3 gyerekes anyuka, aki arra ment haza, hogy otthon borozgatott a férje egy nővel, akit a feleség nem ismert, noha a férj "barátja", és ott is aludt, majd kiderült, hogy persze nem csak barát?

2020. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"megsajnálta a nőt"


A frászt. Az elvált nő sebzett, szabadcpréda.

Kihasználta az alkalmat. Bevált.

Ne légy már ilyen naív.

Az élet sokkal egyszerűbb, racionákisabb.

2020. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kolléganőm volt szerető, ott is kiderült a férj a -féleséggel maradt mert volt két gyerek, a szerető el is fogadta .Utána őrületes zaklatásba ment át a csávó. Minden nap a munkahelyünkön állt virággal, már volt h a biztonsági őr hajtotta el .Aztán csak el vált mert a kolléganő nem volt hajlandó szeretője lenni.A -féleség meg bejött az irodába cirkuszt csinálni, és a tipikus elvetted a férjem, meg rá hajtottal stb szöveg hangzott el.Ne , hogy azt gondolja itt bárki is , h mindig a szerető hajt a pasi után.
2020. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!