Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős, és ilyeneket csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős, és ilyeneket csinál velem. Hogy értelmezzem? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az egyik kollegám az elmúlt időben nagyon sokszor megérint, sokszor keresi a kontaktust velem és próbál megismerni. Leül mellém és konkrétan úgy helyezkedik el, hogy a combunk összeér. Amikor kettesben vagyunk (pl. lift, konyha) akkor nagyon megszaporodnak ezek a fent említett dolgok, ha a többiek között vagyunk, akkor mintha visszafogná magát.

Ma pl. ebédeltem, és úgy odaállt felém hogy a combja hozzáért a testemhez teljesen.

Néha messengeren is rámír. Amikor meg voltam fázva, megsimogatta a hátam körkörösen és mosolyogva mondta hogy “Jobbulást”. Van, hogy egésznap engem bámul és van, hogy rám sem néz.

Rendszeresen próbál nekem kedveskedni, figyel rám és ez jól esik.


Mivel tudom, hogy most érkezik a második babájuk, így nekem nem szabad lépnem semmit. Nem szeretnék viszonyt, csak kíváncsi vagyok : teljesen félreértem és barátságos csak, vagy valóban akar valamit? Vagy csak vonzódik?

24/L , 31/F


2020. jan. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg őt!
2020. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet másokkal is ilyen, ezt neked kellene tudni. Van aki egyáltalán nem figyel oda, hogy ne másszon bele a másik személyes terébe. Húzódj el, akkor kiderül, hogy tovább próbálkozik -e!
2020. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem húzódsz el ezektől az érintésektől, ha nincs vele semmi szándékod.

Most nem csinálsz semmit, nem vagy elutasító sem, gondolhatja, hogy résnyire nyitva az ajtó.

2020. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira fiatal nem vagy, hogy ne vágd le h meg akar dugni..
2020. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez amúgy szexuális zaklatás is lehetne, legalábbis nálam kizárva, hogy kolléga vagy bárki csak úgy simogasson, combunk összeérjen, ráadásul NŐS. Ha te bárkinek megengeded, hogy így közeledjen hozzád, számíts arra, hogy valaki ezt ki is fogja használni. Nem is értem, leírod, higy nős, a második babájukat várják és te hagyod magad becserkészni? El kellene gondolkozni azon, hogy miért hagyod magad ilyen megalázó helyzetbe hozni. Lehet te úgy gondolod, hogy ez nem megalázó, sőt várod is a következő tapizásokat is, de hidd el hogy ha egy pasi a terhes felesége mellett téged vagy más nőket simogat, az csak az egóját fényezteti és csak megd.gni akar.
2020. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!