Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Idövel fennall a veszely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idövel fennall a veszely, hogy lelép a csaladja mellöl?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomról van szó , megismert egy fiatalcsajt , es pár hónapja azzal csalja a feleseget

Nagyon szerelmesnek tunik , teljesen elvesztette az eddigi elveit , mar nem félti a presztizset , semmit , gátlástalanul viselkedik es jar össze a csajjal , de megpróbál némi látszatot fenntartani még otthon . A gyerekek mar nagyocskák, kamaszok.

Elmondása szerint ez igy jó neki most , de szerintem ahogy telik az idö , a kapcsolata egyre mélyulni fog a csajjal es változni fognak a prioritasai . ( mivelhogy nem 1-2 ejszakas kaland volt , hanem mindennap fut hozza , csak hetvegen van otthon )

A csaj meg ketsegbeesetten kapaszkodik , es van kibe . Ledöbbenten nézem ahogy épul le agyilag a lila köd miatt ez az ember, aki maga volt a kényelem, megfontoltság , es anyagiasság .

A csaj mindenre kepes lesz, hogy megtartsa, mert neki ez az ember az isten ballába, a csaj meg munkanelkuli rég és rossz körulmenyek között van.

A férfi 49 éves.

En azt látom , hogy a házasságának löttek, ez nem egykaland.


2019. dec. 18. 15:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen , csak ez a hapsi nagyon fogahoz veri a garast , nagyonanyagias, igy nem tudom hogyan fogja a csaj lehúzni , nem az a tipus , aki bökezu lenne. De a szerelem ki tudja mit hoz ki belöle
2019. dec. 18. 17:03
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem klasszikus kapuzárási pániknak tűnik, élvezi és örül neki, hogy egy fiatal csajszi vonzónak tartja, azt érzi, hogy nem ért véget még az élete és még van olyan kelendő csődör, mint harminc évvel ezelőtt volt. Hát... Nem.

Na mindegy, valószínűleg a két szék között padlóra tipikus esete lesz, vagy esetleg megpróbál majd visszakúszni a feleségéhez, reméljük az asszonynak ennél több esze lesz, hogy ezt hagyja. A viselkedése alapján én nem attól félnék, hogy a pasas hagyja el a családját, hanem hogy az asszony teszi ki a szűrét, én legalábbis nem tűrném ezt a viselkedést. Egész életemben azt hallgattam, ahogy apám folyamatosan alázza anyámat (az említett módokon, hogy milyen kövér, lusta, öreg, csúnya, ésatöbbi), ez örökre nyomot hagyott bennem, soha nem hagynám, hogy a saját gyerekeim ugyanezt átéljék. Nem szabad ezt normalizálni, akármilyen nehéz is a válás (anyám is munkanélküli, kb mióta én megszülettem, nem sok választása volt, pedig hát... jobb lett volna).

2019. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is kapuzárás. Ritka, ha ez happy end-del végződik. Valaki sérülni fog.

Jobb esetben elszáll a lila köd és marad a hapsi a hátsóján.

2019. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A nö jövötlen es nem fogja otthagyni soha
2019. dec. 18. 23:30
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem , hogy az új baratnöje
2019. dec. 18. 23:31
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

#8, végre valaki más is felismerte a kérdezőt.

Beteges, hogy naponta ír ki róla kérdést, kicsit változtatgatja a sztorit.

Ha lesz időm, belinkelgetem a kérdéseit.

2019. dec. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!