Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Idövel fennall a veszely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idövel fennall a veszely, hogy lelép a csaladja mellöl?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomról van szó , megismert egy fiatalcsajt , es pár hónapja azzal csalja a feleseget

Nagyon szerelmesnek tunik , teljesen elvesztette az eddigi elveit , mar nem félti a presztizset , semmit , gátlástalanul viselkedik es jar össze a csajjal , de megpróbál némi látszatot fenntartani még otthon . A gyerekek mar nagyocskák, kamaszok.

Elmondása szerint ez igy jó neki most , de szerintem ahogy telik az idö , a kapcsolata egyre mélyulni fog a csajjal es változni fognak a prioritasai . ( mivelhogy nem 1-2 ejszakas kaland volt , hanem mindennap fut hozza , csak hetvegen van otthon )

A csaj meg ketsegbeesetten kapaszkodik , es van kibe . Ledöbbenten nézem ahogy épul le agyilag a lila köd miatt ez az ember, aki maga volt a kényelem, megfontoltság , es anyagiasság .

A csaj mindenre kepes lesz, hogy megtartsa, mert neki ez az ember az isten ballába, a csaj meg munkanelkuli rég és rossz körulmenyek között van.

A férfi 49 éves.

En azt látom , hogy a házasságának löttek, ez nem egykaland.


2019. dec. 18. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen sztorikkal nem éppen azt az imidzset segíted elő, amit itt próbálnak nyomni a nők, hogy 30 feletti férfiként felesleges tizen-huszonéves lányoknál próbálkozni.
2019. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Az fog betenni a házasságnak, hogy előbb- utóbb besikerül egy gyerek a nagy extázisba.

Furcsa, hogy 49 évesen ennyi esze van.

2019. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én semmilyen imidzs fenntartasara nem törekszem, nem lobbizom semmilyen képtelenség mellett , egyszeruen feltettem egy kérdést , remélve , hogy az ebben jártasak meg tudják válaszolni

Mi értelme van fenntartani imidzseket , senkit nem fog visszafogni semmitöl az, amit a gyakorin irnak

Ha egy ferfi befolyasos , könnyebb dolga van , mint egy egyszeru közepkorú gyári munkásnak , aki az asszony mellett félrejárna

2019. dec. 18. 16:17
 4/16 A kérdező kommentje:
2 es igen , én is pont igy látom, állitólag már terhesseg is fennallt , csak egyelöre nem tarthatta meg a csaj
2019. dec. 18. 16:18
 5/16 A kérdező kommentje:

En is le vagyok döbbenve , hogy igy megtébolyult , nem ugyanaz az ember , aki volt

A feleseget meg kritizalja, csúfolja a súlya miatt , az meg azt se tudja honnan fúj a szél

2019. dec. 18. 16:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagy rá az esély.

Bár általában a történet úgy végzödik hogy a fiatal csajjal a kapcsolata megromlik és újra válás. Marad egyedül

2019. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen rokonom. 50 felé közeledve összejött egy 20 éves csajjal. A saját gyerekei pár évvel voltak csak fiatalabbak. Lila köd, hatalmas szerelem, otthagyta a családját, és egy csomót költött a csajra. A felelségét folyton alázta, hogy mit akar, nézzen magára, milyen öreg, hogy néz már ki. (Pasi se nézett ki jobban). A barátait is leszólta, lúzernek tartotta őket, mert megmaradtak a feleségeik mellett, pedig szerinte most kellene élniük. A gyerekei megutálták a viselkedése miatt. Aztán jött a koppanás, mikor a csajszi egyik napról a másikra otthagyta. De legalább megszabadult egy halom pénztől a csaj segítségével.
2019. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez a rokon eddig kolléga volt...
2019. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen , ez a pasi istúlsúlyos, es azt mondta a felesegenek , hogy ajandekba egy furdöszobaimérleget vesz neki.

Ugyanis a csaj olyan sovanyra fogyasztotta magát , mint egy rákos , valami 47 kiló

2019. dec. 18. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es igen 90% ban úgy végződik ahogy írod, ilyen kapcsolat hosszútávon nem müködik.
2019. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!